Kviečiame į Medžiotojų lygos varžybas Aukštaitijos šaudymo centre.

Jau šį savaitgalį labai gražioje Aukštaitijos šaudymo centro šaudykloje vyks Medžiotojų lygos varžybos!

Šaudyklos vadovas, Ralondas Račinskis pažadėjo, kad skrydžiai bus paruošti nuotaikingi ir atsinaujinusi šaudykla lauks visų šaulių. Medžiotojų lygos dalyviai bus apdovanoti pagal reglamentą M1 ir M2 meistriškumo grupėse. A, B ir C grupių šauliai atskirai bus apdovanoti Baschieri & Pellagri prizais.

Medžiotojų lygos etapuose šauliai, kurie nėra LSF nariai, bet yra Lietuvos kombinuoto medžioklinio šaudymo federacijos ir/ar ShootingClub nariai, pagal Lietuvos kombinuoto medžioklinio šaudymo federacijos ir/ar ShootingClub reitingavimo sistemą priklausantys A, B, C grupėms, Medžiotojų lygos etapuose dalyvauja ir varžosi Medžiotojų lygos OPEN kategorijoje, t. y. ne M1 ir M2 kategorijoje.

Dėmesio ketvirtadienį ir penktadienį, nuo 12:00 iki 19:00 val. vyks treniruotės. Penktadienį šaudykloje bus daugkartinis Lietuvos čempionas, Pasaulio ir Europos čempionatų prizininkas Virgilijus Grybė, kuris sutiko visiems užsiregistravusiems į varžybas medžiotojų lygos dalyviams pravesti šaudymo pamoką ir atsakyti į jus dominančius klausimus apie šaudymą į lėkšteles.

Po varžybų jūsų lauks tradicinė loterija su vertingais mūsų rėmėjų prizais

Visi varžybų dalyviai nemokamai bus vaišinami troškiniu bei namine Pasvalio krašto GIRA

Medžiotojų lygos Pasvalyje rėmėjas