Renginiai kraunami

« All Renginiai

Sekmadieninio maratono uždarymo renginys 2019

gruodžio 29

Renginio navigacija

Renginį sudarys dvi dalys – pirmoji šaudykloje (nuo 9:30 val. iki 14 val.) vyks šaudymo varžybos „Sekmadieninio maratono“ formatu, tik dienos nugalėtojų išaiškinimui bus imamas vienas – pirmasis šaulio rezultatas. Antroji renginio dalis vyks sodyboje „Medžiotojų sostinė“ nuo 14:30 iki 24 val., kurios metu bus apdovanoti ir pagerbti „Sekmadieninio maratono 2019“ nugalėtojai, aptartos kitų metų šaudyklos naujovės, pristatomi ShootingClub.lt klubo planai ateičiai, bendraujama, vaišinamasi, veiks pirtis ir t.t.

Į pirmąją dalį registracija reikalinga, jei pageidaujate pietauti (PIETŪS NEMOKAMI, vaišina sodyba „Medžiotojų sostinė“), nepietaujantys gali atvykti nesiregistravę, sau patogiu laiku.

Į antrą šventės dalį kviečiami visi „Sekmadieninio maratono 2019“ dalyviai, bei ShootingClub.lt klubo nariai su antromis pusėmis. Registruodamiesi pastabose nurodykite, ar ketinate dalyvauti antroje renginio dalyje, kadangi visi svečiai bus vaišinami karštais ir šaltais užkandžiais, norime iš anksto žinoti svečių skaičių. Jei atvyksite su antra puse, apie tai taip pat parašykite registracijos formoje. Yra galimybė rezervuoti kambarius nakvynei Medžiotojų sostinėje, nakvynės kaina žmogui 15 Eur.

Informacija

Data:
gruodžio 29
Renginio Kategorija:

Organizatorius

ShootingClub.lt
Telefonas:
+370 698 33059
El. paštas:
info@shootingclub.lt
Interneto svetainė:
shootingclub.lt

Vieta

Medžiotojų Sostinė
Malūno g. 6
Kunioniai, 58020 Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+370 698 33059