Medžiotojų lygos finalinio etapo rezultatai

Šeštadienį Vollit šaudymo centre vyko aštuntasis – finalinis Lietuvos Medžiotojų Lygos 2020 etapas. Norime pasidžiaugti, kad šių varžybų serija susilaukė didelio susidomėjimo ir medžiotojai bei šauliai noriai jose dalyvavo. Vidutiniškai kiekviename Medžiotojų lygos etape startavo po 65 dalyvius. Matydami vis didesnį Jūsų susidomėjimą, kitais metais planuojame kiekviename Medžiotojų lygos etape apdovanoti trijų meistriškumo grupių ( M1 M2 ir M3) nugalėtojus, o kadangi mes įdomūs ir rėmėjams – prizinis fondas bus dar didesnis!

Finaliniame 2020 metų etape dalyviai taip pat buvo skirstomi į tris grupes pagal meistriškumą. M1 grupėje po atkaklaus persišaudymo nugalėtoju tapo Dalius Kreišmontas 89/100 +5, antras liko Džeraldas Bindokas89/100 +4. Kovoje dėl trečiosios vietos Saugirdas Pėtelis 88/100+1, nugalėjo Mindaugą Žižį 88/100+0. Kadangi šios grupės šaulių rezultatai yra tikrai aukšti – lauksime jūsų kitais metais ir Lietuvos taurės etapuose ar Lietuvos Compak sportingo čempionate.

M2 meistriškumo grupėje laimėjo Almantas Abromavičius 76/100+3, antras – Rytis Tamošiūnas 76/100 +2, trečias – Darius Karvelis 76/100+1.

M3 meistriškumo grupėje laimėjo Vidmantas Želnys 70/100, antroji vieta atiteko Donatui Varnauskui 69/100 +3, trečia liko Laima Bukauskaitė – 69/100 + 2.

Moterų kategorijoje, dėl sekretoriato klaidos nebuvo apdovanota, nugalėtoja tapusi Urtė Hofmanaitė, kuri pataikė 74 taikinius iš 100. Urtės mes jau atsiprašėme ir jai priklausantį apdovanojimą įteiksime artimiausiu metu. Antroje vietoje likusi Laima Bukauskaitė pataikė 69/100. Trečią vietą laimėjo Lina Baužė 62/100. ketvirta liko Aurika Bankauskaitė pataikiusi 40/100.

Kaip visada Medžiotojų lygos varžybose sudalyvauja ir keletas šaulių – profesionalų. Šįkart geriausią rezultatą pasiekė Vilius Urbonas 92/100, Vienu tašku mažiau surinko Gintaras Juknevičius.

Po varžybų vykusioje loterijoje, pagrindinį prizą – šautuvą Beretta 686 laimėjo Egidijus Šventoraitis. Sėkmė neaplenkė ir Linos Baužės, kuri laimėjo puikų optinį taikiklį Yukon Jaeger 3-12×56.

Dėkojame visiems dalyviams už gerą nuotaiką, o rėmėjams už puikius prizus.