Lietuvos taurės I – ojo etapo rezultatai

Baigėsi pirmos oficialios  Lietuvos sportingo federacijos šių metų varžybos – Lietuvos taurės pirmas etapas. Norėtume padėkoti varžybų  šeimininkams, Kauno medžiotojų sąjungai, už puikų pasiruošimą varžyboms. Gintauto Augustino paruošta technika dirbo nepriekaištingai, LSF teisėjų komanda buvo griežta ir teisinga. Ačiū visiems!

Po atkaklios, dvi dienas trukusios kovos paaiškėjo, kad absoliučiu varžybų nugalėtoju pataikęs 195 taikinius iš 200 tapo Virgilijus Grybė. Antrąją vietą laimėjo Žygimantas Šimaitis 189/200. Dėl trečios vietos vyko persišaudymas tarp Nerijaus Vaitekūno 188/200 + 24 ir milžinišku tempu tobulėjančio šaulio Tomo Momkaus 188/200+21. Šįkart persišaudymą laimėjo labiau patyręs šaulys – Nerijus. Taip pat norime paminėti, kad Nerijus net keturiose serijose pataikė 25/25!

B meistriškumo grupėje triumfavo Dainius Nedzinskas 174/200. Vaidas Kaupelis vienintelis iš B grupės šaulių pataikė 25/25 ir su bendru rezultatu 169/200 užėmė antrąją vietą. Dėl trečiosios vietos kaip ir A grupėje vyko persišaudymas ir vėlgi labiau patyręs Ralandas Račinskis 165/200+18 laimėjo prieš Lauryną Jucių 165/200+17.

C grupės nugalėtoju tapo Rokas Siaurusaitis – 159/200. Antrą vietą laimėjo Andrius Misevičius – 156/200, trečias liko jaunasis šaulys Matas Rimka 155/200. Tik vieno pataikymo iki prizinės vietos trūko perspektyviam šauliui iš Vilniaus Sauliui Ežerskiui, linkime jam nenuleisti rankų ir toliau siekti šio sporto aukštumų!

D grupėje užtikrintai laimėjo Simas Petraitis 167/200. Simui pavyko vienoje serijoje pataikyti 25/25, kas D grupėje nutinka tikrai nedažnai. Antroji vieta D grupėje atiteko Donatui Mančiauskui 159/200, trečioji – Mindaugui Dambrauskui 155/200.

Savo aktyviu dalyvavimu varžybose ir aukštu meistriškumo lygiu kaip visada mus džiugina jaunieji LSF šauliai. Šįkart jaunių kategorijoje laimėjo Reda Čereškaitė 156/200, antras liko Matas Rimka 155/200, trečioji vieta atiteko Urtei Hofmanaitei 154/200. Kadangi visus tris prizininkus skiria tik vienas taškas – sezonas nusimato atkaklus ir įdomus.

Moterų kategorijoje nugalėjo Lina Baužė 121/200, šįkart aplenkusi vienintelę konkurentę Aidą Momkienę 105/200.

Tarp senjorų užtikrintai nugalėjo Antanas Aleksiūnas 180/200. Dėl antros/trečios vietos persišaudė Viktoras Stanevičius 164/200+17 ir Arvydas Čereška 164/200 +15.

Be galo džiaugiamės ne tiktais puikiais šaulių rezultatais, bet ir vertingais mūsų rėmėjų prizais. Didelis Jums AČIŪ!