Šūvio klubo taurės rezultatai

Tarptautinėse compak sportingo varžybose Šūvio klubo taurei laimėti, buvo priimtas nestandartinis sprendimas. Vienos dienos varžybose buvo šaudoma ne įprastinis šimtas taikinių, o šimtas penkiasdešimt. Nestandartinis varžybų formatas ir nekuklus prizinis fondas į Šūvio klubo šaudyklą sutraukė gausų būrį stendinio šaudymo mėgėjų.

Geriausią varžybų rezultatą kaip įprasta pasiekė Virgilijus Grybė, pataikęs 142 taikinius iš 150 ir tapęs nugalėtoju A meistriškumo grupėje. Kėdainietis Egidijus Petroška pataikė 138/150 ir užėmė antrąją vietą. Trečios vietos apdovanojimas atiteko svečiui iš kaimyninės Baltarusijos Marekui Laurysh, pataikiusiam 133/150.

B grupės nugalėtoju tapo įspudingą sportinę formą pastaruoju metu demonstruojantis Vilius Urbonas 134/150. Sparčiai tobulėjanti jaunoji šaulė Reda Čereškaitė pataikė 119/150 ir užėmė antrąją vietą. Trečias Tomas Momkus su 118/150.

C grupėje geriausiai sekėsi Andriui Misevičiui 122/150, Kęstučiui Mikolojūnui 118/150 ir Edmundui Gibiežai 114/150. Nedaug nuo nugalėtojų trejeto atsiliko ir Saulius Ežerskis pataikęs 112/150.

D grupėje laimėjo Simas Petraitis 117/150, antroji vieta atiteko Urtei Hofmanaitei 113/150, trečioji Mindaugui Dambrauskui 113/150.

Tradiciškai apdovanoti buvo ir senjorų, moterų, bei jaunių kategorijų nugalėtojai. Visus varžybų rezultatus rasite ČIA