Vilnius Grand Prix 2021 nugalėtoju tapo Estas

Vilnius Grand Prix varžybos kaip visada buvo labai emocingos ir pilnos sportinio azarto. Kaip jau įprasta šiose varžybose buvo šaunama du šimtai taikinių ( abi dienas dubletų programa ). Po pirmos varžybų dienos, pagal pasiektus rezultatus šauliai buvo suskirstyti į keturias meistriškumo grupes, kuriose ir varžėsi dėl apdovanojimų. Varžybos buvo tikrai sudėtingos, bet tuo pačiu ir labai įdomios. Kovoje dėl pagrindinės turnyro taurės nepralenkiamas buvo Estijos šaulys Emilis Juht 188/200 + 24. Jis laimėjo ir pirmą vietą A meistriškumo grupėje. Antras liko Latvijos atstovas Arnis Romans 188/200 + 20. Trečias – Vilnietis Žygimantas Šimaitis 186/200.

B grupėje triumfavo Andresas Koiva ( Estija) 174/200, antrosios vietos apdovanojimas įteiktas Ryčiui Tarasevičiui 172/200, trečiosios – Aivarui Leišiui 170/200 + 23.

C grupės Nugalėtoju tapo Simas Petraitis 168/200, antra vieta atiteko Džeraldui Daujotui 166/200, trečias liko Gatis Zommers ( Latvija ) 162/200.

D grupėje Laimėjo Povilas Straševičius 156/200, antras – Justinas Valužis 148/200, trečias Evalds Galeckis ( Latvija) 147/200.

Tarp jaunių taikliausias buvo Naglis Balašaitis 163/200, tarp moterų nepralenkiama Agnese Caune ( Latvija) 168/200, Senjorų kategorijoje nugalėtoju tapo Andresas Koiva iš Estijos.