Lietuvos čempionato rezultatai

Puikus savaitgalis Marijampolėje – taip Lietuvos šaudymo į skriejančius taikinius čempionatą pagal compak sporting taisykles įvertino dauguma jame dalyvavusių šaulių. Idealios oro sąlygos, techniški ir įdomūs skrydžiai, gera šaudyklos infrastruktūra bei šeimininkų nuoširdus darbas nepaliko nusivylusių šiomis varžybomis, kurias tikrai galima įvertinti aukščiausiais balais.

Labai smagu, kad Lietuvos sportingo federacijos rengiamose varžybose kasmet atsiranda naujų stiprių šaulių. Dar smagiau, kad po ilgesnės ar trumpesnės pertraukos į šį sportą sugrįžta ,,seni“ šauliai. Nors Vygandą Macevičių į šį sportą tėtis Raimondas atvedė bemaž prieš 12 metų, tačiau gyvenimas susiklostė taip, kad Vygandas šaulio karjeroje padarė ilgą šešerių metų pertrauką. Na o sugrįžimui geresnio scenarijaus sugalvoti ir neįmanoma,- 2022 metų Lietuvos compak sportingo čempionate Vygandas pataikė 184 taikinius iš 200 ir tapo LIETUVOS ČEMPIONU!

Nuo čempiono tik dviem taškais atsiliko, dar pernai D meistriškumo grupėje šaudęs Simas Petraitis 182/200. Bronzos medalį iškovojo svečias iš Latvijos Ojars Ronis 181/200.

B meistriškumo grupės nugalėtoju tapo Dainius Vyčas 177/200, antroji vieta atiteko Rolandui Račinskiui 171/200. Dėl trečiosios vietos vykusį persišaudymą Mindaugas Šemežys 170/200+23 užtikrintai laimėjo prieš Vaidą Kaupelį 170/200+13.

C meistriškumo grupėje įspūdingas rezultatas – 171/200! ir nugalėtojas Rokas Vaidilauskas. Dėl antros vietos vyko itin atkaklus persišaudymas kurį Dalius Kreišmontas 170+21 laimėjo prieš trečioje vietoje likusį Edgarą Daukšą 170/200+20.

Lietuvos čempionato nugalėtoju D meistriškumo grupėje tapo Dainius Muzikevičius 154/200, antra vieta  – Dangeras Riškus 151/200, trečia – Donatas Varnauskas 150/200.

Jaunių kategorijoje šį kartą varžėsi tiktais du šauliai. Reda Čereškaitė pataikiusi 168/200 tapo nugalėtoja, o antroji vieta atiteko Nedui Šimanauskui 122/200.

Moterų kategorijoje čempionės titulas eilinį kartą išvažiavo į Latviją. Šįkart nugalėtoja tapo Iveta Tile 177/200. Antrąją vietą iškovojo Lina Baužė 129/200, trečią Aida Momkienė 124/200.

Čempionu tarp senjorų užtikrintai tapo Antanas Aleksiūnas 174/200. Dėl antros vietos vykusiame persišaudyme ,,savos sienos“ padėjo Valdui Kundrotui kuris 166/200 +21 įveikė Egidijų Barčkų 166/200+18

Sveikiname visus čempionato prizininkus bei tuos kam iki pergalės pritrūko tik trupučio sėkmės, nenusiminkite ir treniruokitės dar daugiau!