Marijampolės mero taurės varžybų rezultatai

Šeštadienis Marijampolės šaudykloje buvo karštas ir nuotaikingas. Dėkojame Marijampolės stendinio šaudymo klubui už surengtas puikias varžybas – skrydžiai buvo fantastiški o šauliai laimingi!

Absoliučiu varžybų nugalėtoju tapo Giedrius Malakauskas pataikęs 92 taikinius iš 100. Antrą vietą iškovojo Erikas Bolšakovas pataikęs 90/100. Dėl trečios vietos vykusį persišaudymą Tomas Momkus 88/100+22 laimėjo prieš 2022 metų Lietuvos compak sporting čempioną Vygandą Macevičių 88/100+20.

B Meistriškumo grupėje nugalėjo Egidijus Barčkus 88/100, C – Mindaugas Dambraskas 84/100, D Dangeras Riškus 86/100. Tarp moterų taikliausia buvo Aida Momkienė pataikiusi 69/100

Sveikiname visus nugalėtojus ir prizininkus, visus varžybų rezultatus rasite ČIA