Lietuvos sportingo federacijos valdybos sprendimu, 2022 metų įskaitinės varžybos šaulių meistriškumo grupėms nustatyti:

– I, II, III Lietuvos taurės etapai (CSP);
– Lietuvos čempionatas (CSP):
– Lietuvos didysis prizas (CSP);
– Estijos didysis prizas (CSP)
– Vilniaus didysis prizas (CSP);
– Europos CSP čempionatas;
– Pasaulio CSP čempionatas;
– Latvijos didysis prizas (CSP);
– I,II, III,IV Latvijos taurės etapai (CSP)
– Visos oficialios F.I.T.A.S.C. Grand Prix (CSP) varžybos. ( Rezultatus iš F.I.T.A.S.C. varžybų šaulys turi atsiųsti pats, elektroninio pašto adresu – info@sporting.lt)

2022 metais šauliai bus skirstomi į grupes pagal valdybos patvirtintą metodiką.

Meistriškumo grupių sudarymo metodika ČIA

2021 metų rezultatai ČIA

Šaulys, pareiškęs norą metų pradžioje ir pateikęs raštišką laisvos formos prašymą gali varžytis A  grupėje, su sąlyga, kad į ją yra patekęs ankstesniais metais.

2022 m. šaulių sąrašas pagal 2021 metų rezultatus.

A meistriškumo grupė

  1. Virgilijus Grybė
  2. Žygimantas Šimaitis
  3. Giedrius Malakauskas
  4. Nerijus Vaitekūnas
  5. Jonas Pakalniškis
  6. Tomas Momkus
  7. Vaidotas Žičius
  8. Ramūnas Ralys
  9. Gintaras Juknevičius
  10. Erikas Bolšakovas
  11. Antanas Aleksiūnas
  12. Dainius Nedzinskas
  13. Alvydas Rušinskis
  14. Džeraldas Daujotas
  15. Aivaras Leišys
  16. Martynas Pūras
  17. Simas Petraitis
  18. Darius Rimka
  19. Vaidas Stasiukynas
  20. Ričardas Lukšys
  21. Mindaugas Mackevičius
  22. Vygandas Dubickas
  23. Rytis Tarasevičius
  24. Rūtenis Paukštė
  25. Tomas Sujeta
  26. Dalius Zaukevičius
  27. Stasys Jurkus
  28. Gintautas Augustinas
  29. Egidijus Palaima
  30. Olegas Anusas
  31. Saulius Savickas
  32. Vadimas Basovas
  33. Audrius Merkys

B meistriškumo grupė

  1. Svajūnas Sungaila
  2. Vilius Urbonas
  3. Žygimantas Norkus
  4. Linas Lukošaitis
  5. Valdas Kundrotas
  6. vaidas Kaupelis
  7. Vidūnas Mekšrūnas
  8. Ramūnas Petrulis
  9. Laurynas Jucius
  10. Donatas Mančiauskas
  11. Martynas Pačėsa
  12. Reda Čereškaitė
  13. Paulius Grubinskas
  14. Edvinas Bertašius
  15. Egidijus Barčkus
  16. Sigutis Siudikas
  17. Naglis Balašaitis
  18. Dainius Rilys
  19. Viktoras Stanevičius
  20. Dalius Šimaitis
  21. Nojus Kručkauskas
  22. Rokas Siaurusaitis
  23. Kęstutis Mikolojūnas
  24. Povilas Straševičius
  25. Rolandas Račinskis
  26. Dainius Vyčas
  27. Gytis Simanavičius
  28. Modestas Rakauskas
  29. Mindaugas Šemežys
  30. Ramūnas Žukas
  31. Andrius Misevičius
  32. Alvydas Striauša
  33. Albertas Kručkauskas
  34. Matas Rimka
  35. Edmundas Samulionis
  36. Edmundas Gibieža
  37. Sigitas Daržinskas
  38. Mindaugas Stanevičius
  39. Vaidas Šukys
  40. Arūnas Lukoševičius
  41. Vidas Silvestravičius
  42. Gintaras Bielskis
  43. Algirdas Navickas
  44. Laurynas Siudikas
  45. Tomas Silvestravičius

C meistriškumo grupė

  1. Gintautas Stanevičius
  2. Arvydas Čereška
  3. Andrius Kraujalis
  4. Algirdas Meško
  5. Mindaugas Dambrauskas
  6. Linas Taparauskas
  7. Edgaras Daukša
  8. Vladislav Borsuk
  9. Vytautas Bauža
  10. Saulius Jančys
  11. Virgilijus Andrukonis
  12. Raimondas Macevičius
  13. Justinas Valužis
  14. Vitalis Morkūnas
  15. Mindaugas Abukevičius
  16. Artūras Levuškinas
  17. Matas Morkevičius
  18. Vidmantas Balkė
  19. Bronislovas Šimokaitis
  20. Urtė Hofmanaitė
  21. Kęstutis Tamošiūnas
  22. Alfredas Hofmanas
  23. Domantas Kaluina
  24. Vilius Raicevičius
  25. Rimantas Poderys
  26. Ruslanas Žolobaila
  27. Irmantas Mačiulis
  28. Donatas Rutkauskas
  29. Andrius Rymko
  30. Gediminas Adomavičius
  31. Rokas Vaidilauskas
  32. Dalius Kreišmontas
  33. Tomas Kovėra
  34. Saulius Ežerskis
  35. Vitas Tauras
  36. Vaidas Martinkus
  37. Emilis Garsdal
  38. Armandas Vaidilauskas
  39. Nedas Šimanauskas
  40. Arnas Kostinas
  41. Egidijus Šventoraitis
  42. Ole Garsdal
  43. Domas Maselis
  44. Saugirdas Pėtelis
  45. Jonas Talmantas
  46. Linas Markevičius
  47. Marius Steponavičius
  48. Matas Palaima
  49. Povilas Beržinis
  50. Sigitas Reinikis
  51. Simas Silvestravičius
  52. Simonas Rimša
  53. Tomas Songaila
  54. Ugnius Grigas
  55. Valentinas Beržinis

D meistriškumo Grupė

  1. Leonas Norkus
  2. Algimantas Draugelis
  3. Tautvydas Ramonas
  4. Lina Baužė
  5. Aida Momkienė
  6. Jurga Vainauskaitė
  7. Darius Juozaitis
  8. Dainius Muzikevičius
  9. Povilas Sadauskas
  10. Linas Domeika
  11. Dangeras Riškus
  12. Kristina Rugienienė
  13. Mantas Lesniauskas
  14. Martin Jadlickij
  15. Kazimieras Kiškėnas
  16. Erikas Rugienius
  17. Irmantas Meškauskis
  18. Laimutis Nedzinskas
  19. Tomas Zykas
  20. Petras Abukevičius
  21. Mantas Juozaitis
  22. Arvydas Pilkauskas
  23. Gediminas Girdijauskas
  24. Tomas Krunkaitis
  25. Raimondas Monkevičius
  26. Romualdas Vaitkevičius
  27. Mindaugas Žižys
  28. Rytis Tamošiūnas
  29. Džeraldas Bindokas
  30. Ovidijus Baltramėnas
  31. Paulius Pranckūnas
  32. Paulius Butkus
  33. Aleksandras Šilkaitis
  34. Rolandas Griesus
  35. Darius Cikanavičius
  36. Vidas Kriščiūnas
  37. Tadas Šimanauskas
  38. Darius Rinkevičius
  39. Tomas Butkus
  40. Raimondas Budrys
  41. Laima Bukauskaitė
  42. Tadas Miškinis
  43. Vytautas Dambrauskas
  44. Kastytis Rakauskas
  45. Pranas Steponavičius
  46. Andrius Maliauka
  47. Algis Lukošius
  48. Donatas Varnauskas
  49. Raimundas Stuglys
  50. Kazimieras Stankevičius
  51. Dainius Doleba
  52. Donatas Keras
  53. Paulius Pečiulis
  54. Dainius Skukauskas
  55. Benas Kriščiūnas
  56. Andrius Zalieckas
  57. Andrius Gibavičius
  58. Arnodas Nojus Milinis
  59. Arūnas Jusas
  60. Darius Nedzinskas
  61. Darius Perstinavičius
  62. Edvinas Lukaševičius
  63. Edvinas Malevskis
  64. Juozas Januška
  65. Jurga Garolytė
  66. Karolis Gibieža
  67. Kęstutis Mendelis
  68. Liudas Stembra
  69. Mantas Kraujalis
  70. Marius Malevskis
  71. Martynas Pareigis
  72. Mindaugas Mikalkėnas
  73. Sergej Bašev
  74. Martynas Miežis
  75. Marius Grūdė
  76. Domas Janulionis
  77. Karolis Bareika
  78. Edvinas Gvaizdikas
  79. Justas Galginaitis
  80. Žydrūnas Valkeris
  81. Andrius Palionis
  82. Ignas Šedys
  83. Laurynas Šarkauskas
  84. Rolandas Vaidilauskas
  85. Tomas Bugys
  86. Ramūnas Šlentneris
  87. Algimantas Šlentneris
  88. Algimantas Sendžikas
  89. Deividas Maminskas
  90. Česlovas Blažys
  91. Ernesta Stankevičienė
  92. Ramūnas Stulga
  93. Ričardas Adomauskas
  94. Sergey Yanitsky
  95. Sergej Irchin
  96. Tadeuš Konopko
  97. Tomas Linas Valacka
  98. Vidmantas Janeliūnas
  99. Živilė Tamulienė
  100. Marius Giržadas
  101. Marius Rakauskas
  102. Marius Augustinavičius

Lietuvos sportingo federacijos valdybos sprendimu, 2021 metų įskaitinės varžybos šaulių meistriškumo grupėms nustatyti:

– I, II, III Lietuvos taurės etapai (CSP);
– Lietuvos čempionatas (CSP):
– Lietuvos didysis prizas (CSP);
– Vilniaus sezono atidarymas (CSP);
– Vilniaus didysis prizas (CSP);
– Europos CSP čempionatas;
– Pasaulio CSP čempionatas;
– Latvijos didysis prizas (CSP);
– I,II, III,IV Latvijos taurės etapai (CSP)
– Visos oficialios F.I.T.A.S.C. Grand Prix (CSP) varžybos. ( Rezultatus iš F.I.T.A.S.C. varžybų šaulys turi atsiųsti pats, elektroninio pašto adresu – info@sporting.lt)

2021 metais šauliai bus skirstomi į grupes pagal valdybos patvirtintą metodiką.

Meistriškumo grupių sudarymo metodika ČIA

2020 metų rezultatai ČIA

Šaulys, pareiškęs norą metų pradžioje ir pateikęs raštišką laisvos formos prašymą gali varžytis A  grupėje, su sąlyga, kad į ją yra patekęs ankstesniais metais.

2021 m. šaulių sąrašas pagal 2020 metų rezultatus.

A meistriškumo grupė

1. Virgilijus Grybė
2. Žygimantas Šimaitis
3. Jonas Pakalniškis
4. Giedrius Malakauskas
5. Nerijus Vaitekūnas
6. Vaidotas Žičius
7. Ramūnas Ralys
8. Džeraldas Daujotas
9. Antanas Aleksiūnas
10. Alvydas Rušinskis
11. Darius Rimka
12. Vaidas Stasiukynas
13. Vygandas Dubickas
14. Aivaras Leišys
15. Žygimantas Norkus
16. Gintaras Juknevičius
17. Mindaugas Mackevičius
18. Rytis Tarasevičius
19. Ričardas Lukšys
20. Audrius Merkys
21. Paulius Grubinskas
22. Stasys Jurkus
23. Gintautas Augustinas
24. Rūtenis Paukštė
25. Tomas Sujeta
26. Egidijus Palaima
27. Dalius Zaukevičius
28. Olegas Anusas
29. Saulius Savickas
30. Vadimas Basovas
31. Erikas Bolšakovas

B meistriškumo grupė

1. Martynas Pūras
2. Linas Lukošaitis
3. Laurynas Jucius
4. Tomas Momkus
5. Valdas Kundrotas
6. Vidūnas Mekšrūnas
7. Vilius Urbonas
8. Martynas Pačėsa
9. Dainius Nedzinskas
10. Rolandas Račinskis
11. Edvinas Bertašius
12. Dainius Rilys
13. Viktoras Stanevičius
14. Dainius Vyčas
15. Egidijus Barčkus
16. Vaidas Kaupelis
17. Naglis Balašaitis
18. Sigutis Siudikas
19. Gytis Simanavičius
20. Dalius Šimaitis
21. Reda Čereškaitė
22. Gintautas Stanevičius
23. Mindaugas Šemežys
24. Vitalis Morkūnas
25. Saulius Jančys
26. Mindaugas Abukevičius
27. Arvydas Čereška
28. Algirdas Meško
29. Alvydas Striauša
30. Mindaugas Stanevičius
31. Vaidas Šukys
32. Arūnas Lukoševičius
33. Gintaras Bielskis
34. Vidas Silvestravičius
35. Edmundas Samulionis
36. Algirdas Navickas
37. Benas Kriščiūnas
38. Laurynas Siudikas
39. Svajūnas Sungaila
40. Tomas Silvestravičius

C meistriškumo grupė

1. Justinas Valužis
2. Vytautas Bauža
3. Virgilijus Andrukonis
4. Edgaras Daukša
5. Vladislav Borsuk
6. Raimondas Macevičius
7. Matas Morkevičius
8. Artūras Levuškinas
9. Vidmantas Balkė
10. Bronislavas Šimokaitis
11. Edmundas Gibieža
12. Kęstutis Tamošiūnas
13. Rokas Siaurusaitis
14. Matas Rimka
15. Donatas Rutkauskas
16. Gediminas Adomavičius
17. Tomas Kovėra
18. Rokas Vaidilauskas
19. Kestutis Mikolojūnas
20. Emilis Garsdal
21. Petras Abukevičius
22. Mindaugas Dambrauskas
23. Ramūnas Petrulis
24. Saulius Ežerskis
25. Andrius Misevičius
26. Romualdas Vaitkevičius
27. Mantas Juozaitis
28. Gediminas Girdijauskas
29. Ole Garsdal
30. Pranas Steponavičius
31. Andrius Kraujalis
32. Modestas Rakauskas
33. Tauras Vitas
34. Jonas Talmantas
35. Linas Markevičius
36. Marius Steponavičius
37. Matas Palaima
38. Povilas Beržinis
39. Sigitas Reinikis
40. Simas Silvestravičius
41. Simonas Rimša
42. Tomas Songaila
43. Ugnius Grigas
44. Valentinas Beržinis

D meistriškumo grupė

1. Tautvydas Ramonas
2. Algimantas Draugelis
3. Lina Baužė
4. Jurga Vainauskaitė
5. Povilas Sadauskas
6. Ruslanas Žolobaila
7. Irmantas Mačiulis
8. Andrius Maliauka
9. Raimondas Monkevičius
10. Kristina Rugienienė
11. Erikas Rugienius
12. Arvydas Pilkauskas
13. Irmantas Meškauskis
14. Aleksandras Šilkaitis
15. Algis Lukošius
16. Vaidas Martinkus
17. Albertas Kručkauskas
18. Dainius Skukauskas
19. Andrius Zalieckas
20. Andrius Gibavičius
21. Arnas Kostinas
22. Arnoldas Nojus Milinis
23. Arūnas Jusas
24. Darius Nedzinskas
25. Darius Perstinavičius
26. Edvinas Lukaševičius
27. Edvinas Malevskis
28. Juozas Januška
29. Jurga Garolytė
30. Karolis Gibieža
31. Kęstutis Mendelis
32. Laimutis Nedzinskas
33. Linas Taparauskas
34. Liudas Stembra
35. Mantas Kraujalis
36. Marius Malevskis
37. Martynas Pareigis
38. Mindaugas Mikalkėnas
39. Povilas Straševičius
40. Sergej Bašev
41. Tomas Zykas
42. Nojus Kručkauskas
43. Ramūnas Stulga
44. Ramūnas Žukas
45. Ričardas Adomauskas
46. Sergey Yanitsky
47. Sergey Irchin
48. Tadeuš Konopko
49. Tomas Linas Valatka
50. Vidmantas Janeliūnas
51. Živilė Tamulienė
52. Dainius Doleba

Lietuvos medžioklinio šaudymo federacijos valdybos sprendimu, 2020 metų reitinguojamos varžybos:

– I, II, III Lietuvos taurės etapai (CSP);
– Lietuvos čempionatas (CSP):
– Lietuvos didysis prizas (CSP);
– Vilniaus sezono atidarymas (CSP);
– Vilniaus didysis prizas (CSP);
– Europos CSP čempionatas;
– Pasaulio CSP čempionatas;
– Latvijos čempionatas (CSP);
– I,II, III,IV Latvijos taurės etapai (CSP)
– Visos oficialios F.I.T.A.S.C. Grand Prix (CSP) varžybos. ( Rezultatus iš F.I.T.A.S.C. varžybų šaulys turi atsiųsti pats, elektroninio pašto adresu – info@sporting.lt)

2021 metais šauliai bus reitinguojami pagal valdybos patvirtintą metodiką.

Meistriškumo grupių sudarymo metodika ČIA

2019 metų rezultatai ČIA

Šaulys, pareiškęs norą metų pradžioje ir pateikęs raštišką laisvos formos prašymą gali varžytis A  grupėje, su sąlyga, kad į ją yra patekęs ankstesniais metais.

2020 m. šaulių sąrašas pagal 2019 metų rezultatus.

A meistriškumo grupė

1. Virgilijus Grybė
2. Nerijus Vaitekūnas
3. Jonas Pakalniškis
4. Žygimantas Šimaitis
5. Vaidotas Žičius
6. Giedrius Malakauskas
7. Ramūnas Ralys
8. Vadimas Basovas
9. Dalius Zaukevičius
10. Saulius Savickas
11. Aivaras Leišys
12. Antanas Aleksiūnas
13. Gintaras Juknevičius
14. Darius Rimka
15. Alvydas Rušinskis
16. Vaidas Stasiukynas
17. Vygandas Dubickas
18. Audrius Merkys
19. Mindaugas Mackevičius
20. Erikas Bolšakovas
21. Džeraldas Daujotas
22. Egidijus Palaima
23. Olegas Anusas
24. Rūtenis Paukštė
25. Stasys Jurkus
26. Tomas Sujeta

B meistriškumo grupė 

1.Linas Lukošaitis
2. Vidūnas Mekšrūnas
3. Ričardas Lukšys
4. Žygimantas Norkus
5. Edvinas Bertašius
6. Valdas Kundrotas
7. Dainius Rilys
8. Martynas Pačėsa
9. Sigutis Siudikas
10. Viktoras Stanevičius
11. Dalius Šimaitis
12. Vilius Urbonas
13. Egidijus Barčkus
14. Alvydas Striauša
15. Mindaugas Šemežys
16. Gytis Simanavičius
17. Naglis Balašaitis
18. Algirdas Meško
19. Mindaugas Stanevičius
20. Raimondas Macevičius
21. Algirdas Navickas
22. Arūnas Lukoševičius
23. Benas Krisčiūnas
24. Dainius Nedzinskas
25. Edgaras Daukša
26. Edmundas Samulionis
27. Edvinas Gvaizdikas
28. Gintaras Bielskis
29. Laurynas Siudikas
30. Rytis Tarasevičius
31. Rolandas Račinskis
32. Romualdas Vaitkevičius
33. Svajūnas Sungaila
34. Vaidas Šukys
35. Vidas Silvestravičius

 

C meistriškumo grupė

1. Paulius Grubinskas
2. Vladislav Borsuk
3. Arvydas Čereška
4. Laurynas Jucius
5. Virgilijus Andrukonis
6. Artūras Levuškinas
7. Justinas Valužis
8. Vitalis Morkūnas
9. Edmundas Gibieža
10. Kęstutis Tamošiūnas
11. Pranas Steponavičius
12. Martynas Pūras
13. Bronislavas Šimokaitis
14. Mantas Juozaitis
15. Saulius Jančys
16. Rokas Siauriusaitis
17. Reda Čereškaitė
18. Simonas Rimša
19. Matas Rimka
20. Kęstutis Mikolojūnas
21. Linas Markevičius
22. Marius Steponavičius
23. Povilas Beržinis
24. Sigitas Reinikis
25. Simas Silvestravičius
26. Tauras Vitas
27. Tomas Songaila
28. Ugnius Grigas
29. Valdas Žala
30. Valentinas Beržinis

D meistriškumo grupė

1. Tautvydas Ramonas
2. Vytautas Bauža
3. Jurga Vainauskaitė
4. Jurga Garolytė
5. Andrius Zalieckas
6. Arūnas Jusas
7. Arvydas Pilkauskas
8. Darius Nedzinskas
9. Darius Perstiniavičius
10. Donatas Rutkauskas
11. Edvinas Lukaševičius
13. Edvinas Malevskis
14. Erikas Rugienius
15. Irmantas Meškauskis
16. Karolis Gibieža
17. Kęstutis Mendelis
18. Kristina Rugenienė
19. Lina Baužė
20. Martynas Pareigis
21. Ramūnas Petrulis
22. Ramūnas Stulga
23. Vidmantas Janeliūnas
24. Žydrūnas Valkeris
25. Živilė Tamulienė
26. Arnoldas Nojus Milinis
27. Dainius Doleba
28. Gediminas Adomavičius
29. Juozas Januška
30. LiudasStembra
31. Matas Morkevičius
32. Mindaugas Abukevičius
33. Petras Abukevičius
34. Ričardas Adomauskas
35. Tomas Momkus
36. Tomas Linas Valacka
37. Vaidas Kaupelis
38. Gediminas Girdijauskas
39. Irmantas Mačiulis
40. Algimantas Draugelis
41. Vidmantas Balkė
42. Tomas Kronkaitis

Lietuvos medžioklinio šaudymo federacijos valdybos sprendimu, 2019 metų reitinguojamos varžybos:

– I, II, III Lietuvos taurės etapai (CSP);
– Lietuvos čempionatas (CSP):
– Lietuvos didysis prizas (CSP);
– Vilniaus didysis prizas (CSP);
– Europos CSP čempionatas;
– Pasaulio CSP čempionatas;
– Latvijos čempionatas (CSP);
– I,II, III,IV Latvijos taurės etapai (CSP)
– Lenkijos čempionatas (CSP).

2020 metais reitinguojami bus tie šauliai, kurie bus sudalyvavę bent 3-jose varžybose, pilną 200 taikinių programą. Šaulių, kurie neturės pakankamą skaičių rezultatų, grupė bus nustatyta valdybos sprendimu.

Šaulys, pareiškęs norą metų pradžioje ir pateikęs raštišką laisvos formos prašymą gali varžytis ir aukštesnėje  grupėje, su sąlyga, kad į ją yra patekęs ankstesniais metais.

2019 m. šaulių sąrašas pagal 2018 metų rezultatus.

Federacijos narys Nustatyta šaulio grupė
1  Virgilijus GRYBĖ A
2  Nerijus VAITEKŪNAS A
3  Giedrius MALAKAUSKAS A
4  Vaidotas ŽICIUS A
5  Aivaras LEIŠYS A
6  Ričardas LUKŠYS A
7  Žygimantas ŠIMAITIS A
8  Gintaras JUKNEVIČIUS A
9  Vadimas BASOVAS A
10  Saulius SAVICKAS A
11  Ramūnas RALYS A
12  Antanas ALEKSIŪNAS A
13  Darius RIMKA A
14  Audrius MERKYS A
15  Džeraldas DAUJOTAS A
16  Alvydas RUŠINSKIS A
17  Egidijus PALAIMA A
18  Erikas BOLŠAKOVAS A
19  Jonas PAKALNIŠKIS A
20  Sigutis SIUDIKAS A
21  Stasys JURKUS A
22  Tomas SUJETA A
23  Vaidotas ŽIČIUS A
24 Olegas ANUSAS A
25 Rūtenis PAUKŠTĖ A
26  Linas LUKOŠAITIS B
27  Rolandas RAČINSKIS B
28  Vygandas DUBICKAS B
29  Martynas PAČĖSA B
30  Vidūnas MEKŠRŪNAS B
31  Dainius RILYS B
32  Viktoras STANEVIČIUS B
33  Vaidas STASIUKYNAS B
34  Mindaugas MACKEVIČIUS B
35  Edvinas BERTAŠIUS B
36  Dalius ŠIMAITIS B
37  Vygandas MACEVIČIUS B
38  Valdas KUNDROTAS B
39  Egidijus BARČKUS B
40  Vitalis MORKŪNAS B
41  Gytis SIMANAVIČIUS B
42  Mindaugas STANEVIČIUS B
43  Naglis BALAŠAITIS B
44  Algirdas MEŠKO B
45  Alvydas STRIAUŠA B
46  Žygimantas NORKUS B
47  Artūras LEVUŠKINAS B
48  Algirdas NAVICKAS B
49  Arūnas LUKOŠEVIČIUS B
50  Dainius NEDZINSKAS B
51  Edgaras DAUKŠA B
52  Edmundas SAMULIONIS B
53  Edvinas GVAIZDIKAS B
54  Gintaras BIELSKIS B
55  Gintautas STANEVIČIUS B
56  Laurynas SIUDIKAS B
57  Rytis TARASEVIČIUS B
58  Svajūnas SUNGAILA B
59  Vaidas ŠUKYS B
60

61

 

 

 

Vilius URBONAS

Marius VAITKEVIČIUS

Benas Kriščiūnas

Vidas Silvestravičius

 

B

B

B

B

 

62  Ugnius GRIGAS C
63  Valentinas BERŽINIS C
64  Tauras VITAS C
65  Vladislav BORSUK C
66  Arvydas ČEREŠKA C
67  Justinas VALUŽIS C
68  Edmundas GIBIEŽA C
69  Laurynas JUCIUS C
70  Bronislavas ŠIMOKAITIS C
71  Kęstutis MIKOLOJŪNAS C
72  Matas PALAIMA C
73  Raimondas MACEVIČIUS C
74  Sigitas REINIKIS C
75  Tomas SONGAILA C
76  Virgilijus ANDRUKONIS C
77  Linas Markevičius  C
78  Marius Steponavičius C
79  Matas RIMKA D
80  Jurga GAROLYTĖ D
81  Jurga VAINAUSKAITĖ D
82  Martynas PŪRAS D
83  Reda ČEREŠKAITĖ D
84  Vidmantas JANELIŪNAS D
85  Vytautas BAUŽA D
86  Žydrūnas VALKERIS D
87 Andrius ZALIECKAS D
88 Dalius ZAUKEVIČIUS D
89 Irmantas MEŠKAUSKIS D
90 Kęstutis MENDELIS D
91 Kęstutis TAMOŠIŪNAS D
92 Lina BAUŽĖ D
93 Mantas KRAUJELIS D
94 Martynas PAREIGIS D
95 Pranas STEPONAVIČIUS D
96 Ramūnas PETRULIS D
97 Saulius JANČYS D
98  Arūnas JUSAS  D
99 Mantas JUOZAITIS D
 100  Karolis Gibieža  D
101 Ramūnas Stulga D

Lietuvos medžioklinio šaudymo federacijos valdybos sprendimu, 2018 metų reitinguojamos varžybos:

– I, II, III Lietuvos taurės etapai (CSP);
– Lietuvos čempionatas (CSP):
– Europos CSP čempionatas;
– Pasaulio CSP čempionatas;
– Latvijos čempionatas (CSP);
– Lenkijos čempionatas (CSP).

2019 metais reitinguojami bus tie šauliai, kurie bus sudalyvavę bent 3-jose varžybose, pilną 200 taikinių programą. Šaulių, kurie neturės pakankamą skaičių rezultatų, grupė bus nustatyta valdybos sprendimu.

Šaulys, pareiškęs norą metų pradžioje ir pateikęs raštišką laisvos formos prašymą gali varžytis ir aukštesnėje  grupėje, su sąlyga, kad į ją yra patekęs ankstesniais metais.

2018 m. šaulių sąrašas pagal 2017 metų rezultatus.

Federacijos narys Nustatyta šaulio grupė Vidurkis
1 Virgilijus Grybė A 91,19
2 Tomas Sujeta A 89,98
3 Jonas Pakalniškis A 82,89
4 Nerijus Vaitekūnas A 82,86
5 Vygandas Macevičius A 82,22
6 Ramūnas Ralys A 81,32
7 Edvinas Gvaizdikas A 80,70
8 Rūtenis Paukštė A 80,32
9 Olegas Anusas A 80,29
10 Gintaras Juknevičius A 79,88
11 Stasys Jurkus A 79,67
12 Giedrius Malakauskas A 79,59
13 Erikas Bolšakovas A 79,58
14 Rolandas Račinskis A 79,36
15 Dalius Šimaitis A 78,87
16 Vaidotas Žičius A 78,87
17 Alvydas Rušinskis A 78,74
18 Aivaras Leišys A 77,55
19 Džeraldas Daujotas A 75,68 *VS
20 Egidijus Palaima A 77,16
21 Dainius Nedzinskas A 76,77
22 Darius Rimka A 76,47
23 Antanas Aleksiūnas A 76,28
24 Audrius Merkys A 72,98 *VS
25 Ignas Šedys A nevertinama
26 Gintautas Augustinas A nevertinama
27 Linas Lukošaitis B 76,26
28 Valdas Kundrotas B 76,02
29 Benas Kriščiūnas B 75,93
30 Ričardas Lukšys B 75,72
31 Svajūnas Sungaila B 77,30 *VS
33 Karolis Alijauskas B 75,58
34 Viktoras Stanevičius B 75,17
35 Žygimantas Šimaitis B 74,46
36 Romualdas Vaitkevičius B 73,95
37 Raimondas Macevičius B 73,91
38 Saulius Savickas B 73,56
39 Vitalis Morkūnas B 73,51
40 Sigutis Siudikas B 73,33
41 Mindaugas Stanevičius B 72,50
42 Alvydas Striauša B 72,25
43 Vidūnas Mekšrūnas B 72,16
44 Laurynas Siudikas B 71,58
45 Dainius Rilys B 71,37
46 Ugnius Grigas B 71,20
47 Arūnas Lukoševičius B 71,18
48 Algirdas Navickas B 67,93  *VS
49 Tomas Silvestravičius B nevertinama
50 Vidas Silvestravičius B nevertinama
51 Valentinas Beržinis B nevertinama
52 Tauras Vitas B nevertinama
53 Edmundas Samulionis B nevertinama
54
Sigitas Reinikis B nevertinama
55 Linas Markevičius B nevertinama
56 Marius Steponavičius C 71,00
57 Vygandas Dubickas C 70,86
58 Martynas Pačėsa C 70,85
60 Gintaras Bielskis C 70,51
61 Rytis Tarasevičius C 70,21
62 Ornestas Montvilas C 69,17
63 Edvinas Bertašius C 69,16
64 Virgilijus Andrukonis C 68,84
65 Matas Palaima C 68,00
66 Edgaras Daukša C 67,50
67 Mindaugas Mackevičius C 66,06
68 Algirdas Meško C 65,92
69 Justinas Valužis C 65,63
70 Artūras Levuškinas C 63,00
71 Jonas Talmantas C 62,73
72 Gintautas Stanevičius C 60,13
73 Bronislavas Šimokaitis C 57,80
74 Arvydas Čereška C 56,15
75 Vladislav Borsuk C 50,80
76 Valdas Žala C nevertinama
77 Simonas Gerulis C nevertinama
78 Povilas Beržinis C nevertinama
79 Vaidas Šukys C nevertinama
80 Simas Silvestravičius C nevertinama
81 Saulius Paknys C nevertinama
82 Vytenis Svitojus C nevertinama
83 Pranas Steponavičius C nevertinama
84 Marius Vaitkevičius C nevertinama
85 Pranas Blonskis C nevertinama
86 Tautvydas Stepanauskas C nevertinama
87 Dainius Mozeris C nevertinama
88 Matas Rimka D 50,33
89 Dainius Čereška D nevertinama
90 Darius Matuiza D nevertinama
91 Irmantas Meškauskis D nevertinama
92 Naglis Balašaitis D nevertinama
93 Ramūnas Stulga D nevertinama
94 Ramūnas Mackevičius D nevertinama
95 Donatas Rutkauskas D nevertinama
96 Arūnas Jusas D nevertinama
97 Egor Shuaev D nevertinama
98 Virginijus Doveika D nevertinama
99 Žydrūnas Valkeris D nevertinama
100 Edmundas Gibieža D nevertinama
101 Karolis Gibieža D nevertinama
102 Vaidotas Stasiūkynas D nevertinama
103 Egidijus Barčkus D nevertinama

*VS – Valdybos sprendimu.

2017 m. šaulių sąrašas pagal 2016 metų rezultatus

Federacijos narys

Nustatyta šaulio grupė

Perskaičiuotas vidurkis

1

Virgilijus Grybė

A

90,07

2

Tomas Sujeta

A

87,90

3

Jonas Pakalniškis

A

87,00

4

Algirdas Keršulis

A

87,00

5

Egidijus Petroška

A

86,13

6

Alvydas Rušinskis

A

84,43

7

Ramūnas Ralys

A

83,80

8

Olegas Anusas

A

83,74

9

Vaidas Balsevičius

A

83,68

10

Rolandas Lisauskas

A

83,50

11

Nerijus Vaitekūnas

A

83,33

12

Gintautas Augustinas

A

82,23

13

Audrius Merkys

A

82,23

14

Jaunius Indrašius

A

81,91

15

Darius Rimka

A

81,82

16

Aivaras Leišys

A

81,75

17

Ignas Šedys

A

81,57

18

Andrey Dvirnyk

A

81,24

19

Erikas Bolšakovas

A

81,04

20

Antanas Aleksiūnas

A

80,84

21

Rūtenis Paukštė

A

80,53

22

Ričardas Lukšys

A

80,25

23

Gintaras Juknevičius

A

78,71

24

Džeraldas Daujotas

A

78,68

25

Raimondas Macevičius

B

78,48

26

Edvinas Gvaizdikas

B

78,35

27

Vitalis Morkūnas

B

78,21

28

Valentinas Beržinis

B

78,00

29

Vidūnas Mekšrūnas

B

77,53

30

Alvydas Striauša

B

77,19

31

Simonas Gerulis

B

77,00

32

Arūnas Lukoševičius

B

77,00

33

Tautvydas Stepanauskas

B

76,71

34

Tomas Silvestravičius

B

76,50

35

Svajūnas Sungaila

B

76,43

36

Egidijus Palaima

B

76,11

37

Mindaugas Mackevičius

B

75,91

38

Tauras Vitas

B

75,36

39

Igor Klimovic

B

75,17

40

Edvinas Paulauskas

B

75,00

41

Virgilijus Andrukonis

B

74,86

42

Vaidotas Žičius

B

74,79

43

Rolandas Račinskis

B

74,78

44

Benas Kriščiūnas

B

74,50

45

Saulius Savickas

B

74,48

46

Arvydas Čereška

B

74,20

47

Algirdas Navickas

B

74,14

48

Giedrius Malakauskas

B

74,11

49

Sigitas Reinikis

B

74,00

50

Edvinas Bertašius

B

73,80

51

Vidas Silvestravičius

B

73,64

52

Valdas Kundrotas

B

73,34

53

Dainius Rilys

C

73,33

54

Linas Lukošaitis

C

73,22

55

Valdas Žala

C

72,63

56

Žygimantas Gureckas

C

72,50

57

Romualdas Vaitkevičius

C

72,02

58

Linas Markevičius

C

72,00

59

Sigutis Siudikas

C

71,86

60

Dainius Nedzinskas

C

71,78

61

Andrius Bareikis

C

71,75

62

Vaidas Šukys

C

71,63

63

Marius Steponavičius

C

71,00

64

Dalius Šimaitis

C

70,46

65

Tomas Pečkauskas

C

70,33

66

Gintaras Bielskis

C

70,27

67

Povilas Beržinis

C

69,67

68

Liudas Jonaitis

C

69,00

69

Vladislavas Lemeševas

C

67,22

70

Ornestas Montvilas

C

66,00

71

Jonas Talmantas

C

64,83

72

Vytenis Svitojus

C

64,00

73

Algirdas Meško

C

63,67

74

Simas Silvestravičius

C

62,33

75

Martynas Pačėsa

C

62,17

76

Darius Gudačiauskas

C

61,00

77

Darius Matuiza

C

61,00

78

Kęstutis Janeliūnas

C

61,00

79

Tomas Kovėra

C

61,00

80

Edmundas Samulionis

C

61,00

81

Žygimantas Šimaitis

C

61,00

82

Gintautas Garbanovas

D

59,00

83

Irmantas Meškauskis

D

59,00

84

Naglis Balašaitis

D

59,00

85

Pranas Blonskis

D

59,00

86

Ramūnas Stulga

D

59,00

87

Ramūnas Šablauskas

D

59,00

88

Vaidotas Avlasevičius

D

59,00

89

Vidmantas Janeliūnas

D

59,00

90

Matas Palaima

D

57,33

91

Justinas Valužis

D

56,43

92

Vladislav Borsuk

D

54,50

93

Algirdas Strazdas

D

52,86

94

Matas Rimka

D

26,00

 

2016 m. šaulių sąrašas pagal 2015 metų rezultatus

Federacijos narys

Nustatyta šaulio grupė

Perskaičiuotas vidurkis

1

Virgilijus Grybė

A

90,07

2

Tomas Sujeta

A

87,90

3

Jonas Pakalniškis

A

87,00

4

Algirdas Keršulis

A

87,00

5

Egidijus Petroška

A

86,13

6

Alvydas Rušinskis

A

84,43

7

Ramūnas Ralys

A

83,80

8

Olegas Anusas

A

83,74

9

Vaidas Balsevičius

A

83,68

10

Rolandas Lisauskas

A

83,50

11

Nerijus Vaitekūnas

A

83,33

12

Gintautas Augustinas

A

82,23

13

Audrius Merkys

A

82,23

14

Jaunius Indrašius

A

81,91

15

Darius Rimka

A

81,82

16

Aivaras Leišys

A

81,75

17

Ignas Šedys

A

81,57

18

Andrey Dvirnyk

A

81,24

19

Erikas Bolšakovas

A

81,04

20

Antanas Aleksiūnas

A

80,84

21

Rūtenis Paukštė

A

80,53

22

Ričardas Lukšys

A

80,25

23

Gintaras Juknevičius

A

78,71

24

Džeraldas Daujotas

A

78,68

25

Raimondas Macevičius

B

78,48

26

Edvinas Gvaizdikas

B

78,35

27

Vitalis Morkūnas

B

78,21

28

Valentinas Beržinis

B

78,00

29

Vidūnas Mekšrūnas

B

77,53

30

Alvydas Striauša

B

77,19

31

Simonas Gerulis

B

77,00

32

Arūnas Lukoševičius

B

77,00

33

Tautvydas Stepanauskas

B

76,71

34

Tomas Silvestravičius

B

76,50

35

Svajūnas Sungaila

B

76,43

36

Egidijus Palaima

B

76,11

37

Mindaugas Mackevičius

B

75,91

38

Tauras Vitas

B

75,36

39

Igor Klimovic

B

75,17

40

Edvinas Paulauskas

B

75,00

41

Virgilijus Andrukonis

B

74,86

42

Vaidotas Žičius

B

74,79

43

Rolandas Račinskis

B

74,78

44

Benas Kriščiūnas

B

74,50

45

Saulius Savickas

B

74,48

46

Arvydas Čereška

B

74,20

47

Algirdas Navickas

B

74,14

48

Giedrius Malakauskas

B

74,11

49

Sigitas Reinikis

B

74,00

50

Edvinas Bertašius

B

73,80

51

Vidas Silvestravičius

B

73,64

52

Valdas Kundrotas

B

73,34

53

Dainius Rilys

C

73,33

54

Linas Lukošaitis

C

73,22

55

Valdas Žala

C

72,63

56

Žygimantas Gureckas

C

72,50

57

Romualdas Vaitkevičius

C

72,02

58

Linas Markevičius

C

72,00

59

Sigutis Siudikas

C

71,86

60

Dainius Nedzinskas

C

71,78

61

Andrius Bareikis

C

71,75

62

Vaidas Šukys

C

71,63

63

Marius Steponavičius

C

71,00

64

Dalius Šimaitis

C

70,46

65

Tomas Pečkauskas

C

70,33

66

Gintaras Bielskis

C

70,27

67

Povilas Beržinis

C

69,67

68

Liudas Jonaitis

C

69,00

69

Vladislavas Lemeševas

C

67,22

70

Ornestas Montvilas

C

66,00

71

Jonas Talmantas

C

64,83

72

Vytenis Svitojus

C

64,00

73

Algirdas Meško

C

63,67

74

Simas Silvestravičius

C

62,33

75

Martynas Pačėsa

C

62,17

76

Darius Gudačiauskas

C

61,00

77

Darius Matuiza

C

61,00

78

Kęstutis Janeliūnas

C

61,00

79

Tomas Kovėra

C

61,00

80

Edmundas Samulionis

C

61,00

81

Žygimantas Šimaitis

C

61,00

82

Gintautas Garbanovas

D

59,00

83

Irmantas Meškauskis

D

59,00

84

Naglis Balašaitis

D

59,00

85

Pranas Blonskis

D

59,00

86

Ramūnas Stulga

D

59,00

87

Ramūnas Šablauskas

D

59,00

88

Vaidotas Avlasevičius

D

59,00

89

Vidmantas Janeliūnas

D

59,00

90

Matas Palaima

D

57,33

91

Justinas Valužis

D

56,43

92

Vladislav Borsuk

D

54,50

93

Algirdas Strazdas

D

52,86

94

Matas Rimka

D

26,00

2015 m. šaulių sąrašas pagal 2014 metų rezultatus

Federacijos narys

Nustatyta šaulio grupė

Perskaičiuotas vidurkis

1

Virgilijus Grybė

A

90,07

2

Tomas Sujeta

A

87,90

3

Jonas Pakalniškis

A

87,00

4

Algirdas Keršulis

A

87,00

5

Egidijus Petroška

A

86,13

6

Alvydas Rušinskis

A

84,43

7

Ramūnas Ralys

A

83,80

8

Olegas Anusas

A

83,74

9

Vaidas Balsevičius

A

83,68

10

Rolandas Lisauskas

A

83,50

11

Nerijus Vaitekūnas

A

83,33

12

Gintautas Augustinas

A

82,23

13

Audrius Merkys

A

82,23

14

Jaunius Indrašius

A

81,91

15

Darius Rimka

A

81,82

16

Aivaras Leišys

A

81,75

17

Ignas Šedys

A

81,57

18

Andrey Dvirnyk

A

81,24

19

Erikas Bolšakovas

A

81,04

20

Antanas Aleksiūnas

A

80,84

21

Rūtenis Paukštė

A

80,53

22

Ričardas Lukšys

A

80,25

23

Gintaras Juknevičius

A

78,71

24

Džeraldas Daujotas

A

78,68

25

Raimondas Macevičius

B

78,48

26

Edvinas Gvaizdikas

B

78,35

27

Vitalis Morkūnas

B

78,21

28

Valentinas Beržinis

B

78,00

29

Vidūnas Mekšrūnas

B

77,53

30

Alvydas Striauša

B

77,19

31

Simonas Gerulis

B

77,00

32

Arūnas Lukoševičius

B

77,00

33

Tautvydas Stepanauskas

B

76,71

34

Tomas Silvestravičius

B

76,50

35

Svajūnas Sungaila

B

76,43

36

Egidijus Palaima

B

76,11

37

Mindaugas Mackevičius

B

75,91

38

Tauras Vitas

B

75,36

39

Igor Klimovic

B

75,17

40

Edvinas Paulauskas

B

75,00

41

Virgilijus Andrukonis

B

74,86

42

Vaidotas Žičius

B

74,79

43

Rolandas Račinskis

B

74,78

44

Benas Kriščiūnas

B

74,50

45

Saulius Savickas

B

74,48

46

Arvydas Čereška

B

74,20

47

Algirdas Navickas

B

74,14

48

Giedrius Malakauskas

B

74,11

49

Sigitas Reinikis

B

74,00

50

Edvinas Bertašius

B

73,80

51

Vidas Silvestravičius

B

73,64

52

Valdas Kundrotas

B

73,34

53

Dainius Rilys

C

73,33

54

Linas Lukošaitis

C

73,22

55

Valdas Žala

C

72,63

56

Žygimantas Gureckas

C

72,50

57

Romualdas Vaitkevičius

C

72,02

58

Linas Markevičius

C

72,00

59

Sigutis Siudikas

C

71,86

60

Dainius Nedzinskas

C

71,78

61

Andrius Bareikis

C

71,75

62

Vaidas Šukys

C

71,63

63

Marius Steponavičius

C

71,00

64

Dalius Šimaitis

C

70,46

65

Tomas Pečkauskas

C

70,33

66

Gintaras Bielskis

C

70,27

67

Povilas Beržinis

C

69,67

68

Liudas Jonaitis

C

69,00

69

Vladislavas Lemeševas

C

67,22

70

Ornestas Montvilas

C

66,00

71

Jonas Talmantas

C

64,83

72

Vytenis Svitojus

C

64,00

73

Algirdas Meško

C

63,67

74

Simas Silvestravičius

C

62,33

75

Martynas Pačėsa

C

62,17

76

Darius Gudačiauskas

C

61,00

77

Darius Matuiza

C

61,00

78

Kęstutis Janeliūnas

C

61,00

79

Tomas Kovėra

C

61,00

80

Edmundas Samulionis

C

61,00

81

Žygimantas Šimaitis

C

61,00

82

Gintautas Garbanovas

D

59,00

83

Irmantas Meškauskis

D

59,00

84

Naglis Balašaitis

D

59,00

85

Pranas Blonskis

D

59,00

86

Ramūnas Stulga

D

59,00

87

Ramūnas Šablauskas

D

59,00

88

Vaidotas Avlasevičius

D

59,00

89

Vidmantas Janeliūnas

D

59,00

90

Matas Palaima

D

57,33

91

Justinas Valužis

D

56,43

92

Vladislav Borsuk

D

54,50

93

Algirdas Strazdas

D

52,86

94

Matas Rimka

D

26,00