Lietuvos taurės I – ojo etapo rezultatai

Puikus oras, pakili šaulių nuotaika ir draugiška atmosfera džiugino visus Lietuvos taurės pirmojo etapo dalyvius. Nuotaikos negadino ir profesionaliai parengtos taikinių trajektorijos – nemažai šaulių gerino savo asmeninius rekordus ir buvo užfiksuota net 19 serijų su šimtaprocentiniu pataikymu 25/25. Be galo džiaugiamės ne tik mūsų šaulių, bet ir varžybų rengėjų augančiu profesionalumu.

Bene pirmą kartą šių varžybų istorijoje nugalėtojams išsiaiškinti neprireikė nei vienos persišaudymo serijos – tačiau visose meistriškumo grupėse kova dėl prizinių vietų vyko iki paskutinio šūvio. Geriausią varžybų rezultatą pasiekė daugkartinis Lietuvos čempionas ir taurių laimėtojas Virgilijus Grybė, pataikęs 193 taikinius iš 200. Visų varžybų metu taikliausiam mūsų šauliai į nugarą alsavo Emil Juht iš Estijos, pataikęs tik vienu taikiniu mažiau ir užėmęs antrąją vietą. Trečiąją vietą iškovojo Vaidotas Žičius 189/200.

B meistriškumo grupėje triumfavo Ramūnas Petrulis 179/200, antrą vietą iškovojo Albertas Kručkauskas 176/200, trečiąją Donatas Mančiauskas 174/200.

C grupėje užtikrintai laimėjo Vilnietis Tomas Kovėra 173/200. Dėl antros ir trečios vietos tarp būrio šaulių vyko labai atkakli kova, kurią laimėjo antrąją vietą užėmęs jaunasis mūsų šaulys Domantas Kaluina 167/200, vienu pataikymu aplenkęs trečioje vietoje likusį Dalių Kreišmontą 166/200. Iki trečiosios vietos šioje grupėje tik vieno taiklaus šūvio pritrūko Justinui Valužiui ir Edgarui Daukšai.

D meistriškumo grupėje laimėjo Raimondas Budrys, 164/200, antroji vieta atiteko Pauliui Pečiuliui 154/200, trečioji – Mindaugui Džiugui 150/200. Tarp jaunių taikliausiais buvo Domantas Kaluina 167/200, tarp moterų Aida Momkienė 131/200, o senjorų kategorijoje nugalėtoju tapo svečias iš Latvijos Valerijs Čeprovs 186/200.