Pristatome Lietuvos čempionato rėmėjus!

Džiaugiamės galėdami jums pristatyti 2023 metų Lietuvos čempionato rėmėjus. Šiais metais turėsime kaip niekada daug rėmėjų ir vertingų dovanų ne tik prizininkams- nemažai daliai šaulių laimė nusišypsos ir loterijoje.

Į Lietuvos Compak sportingo čempionatą dar galite užsiregistruoti iki 14:00 val. Paskubėkite!

 

Visiems sėkmės ir gražių akimirkų šaudyklose!

 


Ehunt šaudymo centras, tai Švenčionių rajone, tarp Švenčionių miesto ir Jančiūnų kaimo, įsikūręs atviras šaudymo centras. Šaudyklą pasieksite asfaltuotu keliu, čia yra įsikūrusi medžioklės ir laisvalaikio prekių parduotuvė „Ehunt.lt”. Šaudykloje pasitreniruoti, išbandyti savo jėgas, pajusti adrenalino antplūdį ar tiesiog gerai praleisti laiką, turi galimybę kiekvienas norintis žmogus.
Šaudymo centre įrengtos vietos po stogine, šaudyti į nejudantį taikinį galite pasirinkti atstumą nuo 10 iki 150 metrų. Taip pat įrengtos vietos šaudymui į judantį taikinį („bėgantį šerną”), kuris juda 4 m/s, į jį galite šaudyti iš 35 metrų ir 120 metrų atstumo. Įrengtos stendinio šaudymo aikštelės. Pašaudyti galima tiek iš savo, tiek iš šaudykloje išsinuomoto ginklo.
Išbandykite jėgas šaudant įvairias koviniais ginklais, įveikite keturračių trasą, o po to pačirškinkite grilio patiekalus ant Kamado kepsninės.


Virgilijaus Grybės šaudymo akademija pasirengusi padėti šauliams profesionalams pasiekti aukštumų, mokyti šaudymo tuos, kurie žengia pirmuosius žingsnius ir tuos, kurie pasiryžę tobulinti savo įgūdžius. Norime padėti šaudykloms Lietuvoje ir kitose šalyse atrasti sportinge lietuvišką šaudymo techniką ir šaudymo ypatumus. Būkime kartu, draugaukime ir šaudykime taikliai. Treniruotės su daugkartiniu Lietuvos čempionu, Pasaulio taurės etapų nugalėtoju, Pasaulio čempionato prizininku Virgilijus Grybe.


Įmonė Vollit užsiima mažmenine ir didmenine prekių skirtų medžioklei, šaudymui ir laisvalaikiui prekyba. Mūsų ilgamečiai ir patiki partneriai Lietuvoje atstovauja tokias garsiais firmas kaip Beretta, Fiochi, Sako, Tikka, Benelli, Swarovski optik ir kitas. Įmonės parduotuvės yra įsikūrusios Vilniuje, Šiauoliuose, Panevėžyje ir Kaune.

Įmonė užsiima didmenine bei mažmenine prekyba. Prekiaujame aukščiausios kokybės bei gerai pasaulyje žinomų prekinių ženklų medžioklės reikmenimis –
Browning, Steyr Arms, Sig Sauer,  Schmidt Bender, Chiruca, Swarovski, Kahles, Steiner, Umarex, Olight, Harkila, Chevalier, SAGA, Pulsar, Alaska 1795. Mūsų parduotuves rasite Kupiškyje, Vilniuje, bei www.e-medziokle.lt

Advokatų kontora ,,Erikas Rugienius ir partneriai“, tai didžiausia advokatų kontora Marijampolėje, galinti Jums padėti visais teisiniais klausimais! Kontoros veiklos tikslas – teikti visų specializacijų teisines ir su jomis susijusias paslaugas, konsultuoti klientus taip, kad būtų randami visų pačių įvairiausių juos ištikusių problemų sprendimai, niekada nepaliekant spręsti savo bėdų patiems, be tinkamos pagalbos ar nukreipimo. Mes siekiame būti pirmaujantys regione ir visada laikyti aukštai iškeltą kvalifikacijos kartelę. Mūsų devizas: „išmintimi auginamos žinios augina mus pačius“.

Įmonę Medžioklis įsteigę Janina ir Vladas Gedrimai šiuo metu gyvena ir dirba Klaipėdoje, kur 1997 metais ir buvo atidaryta pirmoji jų parduotuvė. 2006 metais Šilutėje duris atvėrė antroji. Prieš keletą metų į šeimos verslą įsitraukė duktė Lina Gedrimaitė-Baužė – aktyvi medžiotoja ir šaulė, kuri atidarė trečiąją parduotuvę Vilniuje . Iš viso dabar yra trys Medžioklio parduotuvės ir interneto svetainė medzioklis.com, kur galima įsigyti ginklų, amunicijos, drabužių, aksesuarų, spąstų, viliojimo priemonių ir kitų medžioklės reikmenų, atstovaujama žinomiausiems Europos ir pasaulio gamintojams.

VS sistemos – vaizdo stebėjimo ir apsaugos sistemos, oficialus HIKMICRO termovizorių, priedėlių ir termotaikiklių atstovas Lietuvoje.

Tiesiog traškiausia  vištiena
Esame restoranų tinklas, kurio pagrindinis patiekalų ingredientas – traški vištiena. Mūsų tikslas – ne tik greitas, bet ir skanus maistas, kuris tiks ir suaugusiems, ir vaikams, pietums ir vakarienei bei dalintis su šeima ar bičiuliais.

Būdami savo nišos atsakingo vartojimo ir gamybos flagmanu, kviečiame prisijungti prie etiškų, atsakingų ir sąmoningų gamtos mylėtojų genties, palaikančios ir pasitinkinčios vienas kitu bei aplinka, kurioje gyvename. Mūsų termoviziniai bei naktinio ir dieninio matymo prietaisai naudojami beveik visose šalyse ir žemynuose.