Lietuvos taurės varžybų rezultatai

Savaitgalį Kauno Medžiotojų sąjungos šaudykloje vyko Lietuvos taurės III etapo varžybos. Šaudyklos vadovas Vilius Raicevičius ruošiantis varžyboms atliko puikų darbą paruošė puikių skrydžių, todėl šauliai nestokojo geros ir pasiekė puikių rezultatų.

Geriausią rezultatą pasiekė nugalėtoju OPEN kategorijoje tapęs Jonas Pakalniškis 187/200. Antroje vietoje likęs Simas Petraitis pataikė 183/200. Pirmą varžybų dieną įspūdingai šaudęs ( 3×25 ) Ričardas Lukšys surinko 182 taškus ir užėmė trečią vietą. Ketvirtą vietą OPEN kategorijoje iškovojo ir B meistriškumo grupėje nugalėtoju tapęs Andrius Misevičius 180/200. Penktas liko Tomas Momkus 177/200.

C meistriškumo grupėje čempione tapo Gabija Stanislovaitytė 166/200, D grupėje – Nedas Šimanauskas 174/200. Tarp moterų taikliausia buvo Paulina Olekaitė 167/200, tarp senjorų – Antanas Aleksiūnas 174/200.

Visus varžybų rezultatus rasite ČIA

Už puikų savaitgalį ir nuostabias varžybas dar kartą dėkojame Kauno medžiotojų sąjungai ir šaudyklos vadovui Viliui, už puikiai įamžintas varžybų akimirkas didelis AČIŪ Viliui Urbonui, už puikius prizus dėkojame generaliniam III Lietuvos taurės etapo rėmėjui VOLLIT

Ruoškitės IV Lietuvos taurės etapui kuris vyks Ehunt šaudymo centre – ten bus daug daug prizų bei garso ir šviesos!