Kviečiame registruotis į Lietuvos Taurės varžybas

Federacijos prezidentas Virgilijus Grybė šiuo metu vieši saulėtame Kipre ir siunčia linkėjimus visiems šauliams, bei ragina paskubėti registruotis Lietuvos Taurės varžyboms.

Jau tapo tradicija, kad varžybose Vilniuje dalyvauja daug šaulių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių šalių. Lietuvos Taurės I – ąjame etape taip pat žadėjo dalyvauti geriausi šauliai iš Latvijos, Rusijos, Baltarusijos ir kitų šalių. Bus puiki proga pasirungti rimtų šaulių didelėje kompanijoje, o kad skrydžių trajektorijos turės aštrių prieskonių iš Kipro, net nekyla abejonių.


Brangūs šauliai,

pranešame apie naują loteriją, kuri vyks per visas reitinguojamas LMŠF varžybas.
Kiekvienų varžybų metu, kiekvienas turės galimybę dalyvauti loterijoje dėl superprizo. Loterijos metu bus ištraukti 6 šauliai, kurie šaudys dėl superprizo-televizoriaus.
Paskutiniuose reitinguojamose varžybose – Lietuvos taurės III etape – loterijoje dalyvaus visi dalyvavę praėjusiose varžybose dėl pagrindinio sezono prizo. Už kiekvieną dalyvavimą varžybose bus suteikiama po vieną bilietą, t.y. dalyvavus vienose varžybose, turėsite vieną bilietą, dalyvavę 2-jose varžybose – 2 ir t.t. Taigi kuo daugiau varžybų, tuo didesnė galimybė laimėti pagrindinį sezono prizą – naujutėlaitį šautuvą.

Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite varžybų kalendoriuje, arba paspaudę ČIA