Lietuvos I – ojo Taurės etapo intrigos

Jau poryt, balandžio 7 dieną, Vilniuje, prasidės Lietuvos Taurės pirmojo etapo varžybos, Compak sporting disciplinoje. Varžybose dalyvaus visi geriausi šauliai ne tik iš Lietuvos, bet ir viso Pabaltijo, o taip pat – Rusijos, Baltarusijos.

Nusimato labai rimta kova dėl nugalėtojo titulo. Sezono atidarymo varžybas laimėjo, puikią sportinę formą demonstruojantis Nerijus Vaitekūnas. Jam tikrai nenusileis mūsų federacijos prezidentas Virgilijus Grybė, kuris visą savaitę su geriausiais pasaulio šauliais treniravosi Kipre, ir tik paskutinė nesėkminga serija neleido jam užlipti ant nugalėtojų pakylos, prestižinėse, Kipro Grand Prix varžybose.

Musų bičiulis iš Baltarusijos, Andrey Dvirnyk, praktiškai visose varžybose Baltarusijoje tampa absoliučiu čempionu. Po sezono atidarymo varžybų Vilniuje, pirmos dienos, atrodė, kad jis be rimtesnės konkurencijos laimės ir šias varžybas. Tačiau lyderio našta, antrą varžybų dieną palaužė Andrėjaus kovinę dvasią ir jis neužlipo ant nugalėtojų pakylos. Nekyla abejonių kad Baltarusijos komanda, su Andrėjumi prieš akis atvažiuoja nusiteikę rimtam revančui. Na o vienas geriausių Rusijos šaulių Grigorij Karagadian į visas varžybas važiuoja tik su vieninteliu tikslu – tapti čempionu. Sezono atidarymo metu, po serijos kurioje Grigorijus numušė tik 18 taikinių, jo veido išraiška aiškiai bylojo- „ papuoliau į rimtų vyrų kompaniją, kitoms varžyboms reikės pasiruošti rimčiau… ”

Taigi, kas taps Lietuvos Taurės pirmojo etapo nugalėtoju? Pamatykit viską savo akimis jau šį savaitgali, Vilniuje.

REGISTRACIJA