Įvyko Lietuvos Taurės I etapas

Saulėtą ir gražų Atvelykio savaitgalį, Vilniuje vyko Compak sporting® Lietuvos Taurės pirmasis etapas. Kaip ir visose Lietuvos Medžioklinio Šaudymo Federacijos rengiamose varžybose, viskas vyko sklandžiai, nuotaikingai ir punktualiai. Apie varžybas geriausiais žodžiais atsiliepė ne tik gausus šaulių būrys iš Lietuvos tačiau ir svečiai iš kaimyninių šalių.

Nugalėtoju OPEN kategorijoje tapo Vilnietis, mūsų federacijos prezidentas, Virgilijus Grybė, pataikęs 193 taikinius iš 200. Antroji vieta – Juris Lazdins iš Latvijos ( 187/200 ). Trečioji vieta šįkart atiteko vienam geriausių Rusijos šaulių – Grigorii Karagadian ( 186/200 ). Nuo prizininkų nedaug atsiliko stabiliai gerus rezultatus rodantys Tomas Sujeta, Žygimantas Šimaitis ir Nerijus Vaitekūnas, kuriam visas kortas sumaišė itin nesėkmingas varžybų startas.

B Kategorijos Nugalėtoju tapo Žygimantas Šimaitis ( 178/200 ), antrąją vietą užėmė, visus varžybų dalyvius nuolat užkrečiantis savo gera nuotaika – Ričardas Lukšys ( 173/200 ). Trečioji vieta atiteko Sauliui Savickui ( 167/200 ).

C kategorija. Pirmoji vieta – Mindaugas Mackevičius ( 158/200 ). Antrąją ir trečiąją vietas pasidalino Marijampolės Stendinio Šaudymo Klubo atstovai – Vygandas Dubickas ( 153/200 ) ir Martynas Pačėsa (151/200 ). Nuo prizininkų pakylos tik vienu tašku atsiliko mūsų jaunas ir perspektyvus šaulys – Matas Palaima, kuriam linkim daugiau pasitreniruoti su tėčiu ir sekančiose varžybose būtinai užimti prizinę vietą.

D kategorijoje, jau kelintas varžybas, pirmos vietos niekam neužleidžia Vaidas Stasiukynas ( 154/200 ). Antrasis – Žygimantas Norkus ( 148/200 ), kuris beje varžybų metu vykusioje loterijoje iškovojo puikų prizą – televizorių. Trečioji vieta – Mantas Paulavičius ( 146/200 ).

Moterų kategorijoje buvo apdovanotos visos varžybose dalyvavusios damos. Pirmoji, kaip ir buvo galima tikėtis, geriausia Pabaltijo šaulė, Latvė – Agnese Caune ( 160/200 ), antroji vieta atiteko taip pat Latvijos šaulei – Irinai Kirenskai ( 156/200 ). Trečioji vieta – Baltarusijos stendinio šaudymo meistrė – Andžela Khmialeuskaja ( 145/200 ). Ketvirtoji vieta – vėlgi Latvijos šaulė Maira Sprukulė ( 101/200 ), beje, kurios vyras, varžybų metu federacijos Facebook paskyroje vykusiame konkurse – laimėjo pagrindinį prizą 100 vienetų sportinių šovinių. Penktoji ir šeštoji vieta atiteko Lietuvaitėms – Jurgai Garolytei ( 82/200 ) ir Linai Baužei kuri dalyvavo tik vienos dienos programoje ir pataikė 22/100.

Veteranų kategorijoje nugalėtoju tapo Grigorii Karagadian ( 186/200 ), antras – Antanas Aleksiūnas ( 175/200 ), trečias – Vidūnas Mekšrūnas (162/200 ).

Jaunimo kategorijoje nugalėtoju tapo Matas Palaima ( 150/200 ), antras – Žygimantas Norkus ( 148/200 ), trečias – Matas Rimka ( 111/200 )

Reiškiame padėką visiems Lietuvos Medžioklinio Šaudymo Federacijos nariams ir svečiams iš užsienio, kad taip gausiai dalyvaujate svarbiausiose šaudymo varžybose. Na ir žinoma pats didžiausias AČiŪ žmonėms kurių atsidavimas, entuziazmas ir profesionalumas rengiant tokio rango varžybas pakylėjo mus visus į aukštesnį lygmenį. Tai Federacijos prezidentas Virgilijus Grybė, generalinė federacijos sekretorė Sabina Vaicekauskaitė ir federacijos valdybos narys Giedrius Malakauskas.