Lietuvos Taurės varžybos jau čia pat!

Liepos 21 – 22 dienomis, Marijampolėje vyks Lietuvos Taurės II – ojo etapo kovos. Į šias varžybas jau užsiregistravo beveik visi geriausi Lietuvos ir kaimyninių šalių sportininkai bei medžiotojai. Norime priminti, kad pirmame etape kova buvo labai nuožmi ir nugalėtojų lentelė atrodė taip:

Nugalėtoju OPEN kategorijoje tapo Virgilijus Grybė, pataikęs 193 taikinius iš 200. Antroji vieta – Juris Lazdins iš Latvijos ( 187/200 ). Trečioji vieta – Grigorii Karagadian ( 186/200 ).

B Kategorijos Nugalėtoju tapo Žygimantas Šimaitis ( 178/200 ), antrąją vietą užėmė Ričardas Lukšys ( 173/200 ). Trečioji vieta atiteko Sauliui Savickui ( 167/200 ).

C kategorija. Pirmoji vieta – Mindaugas Mackevičius ( 158/200 ). Antrąją ir trečiąją vietas pasidalino Marijampolės Stendinio Šaudymo Klubo atstovai – Vygandas Dubickas ( 153/200 ) ir Martynas Pačėsa (151/200 ).

D kategorijoje, nugalėtoju tapo Vaidas Stasiukynas ( 154/200 ). Antrasis – Žygimantas Norkus ( 148/200 ), Trečioji vieta – Mantas Paulavičius ( 146/200 ).

Norint išlaikyti savo pozicijas po pirmo etapo, lyderiaujantiems šauliams teks gerokai pasitempti. A grupėje, Virgilijui Grybei konkurenciją sudarys ne tik vėl atvažiuojantys Latviai – Juris Lazdins, Girts Runis, Rusai – Grigorii Karagadian, Stanislav Boiko, Baltarusis Andrey Dvirnyk, bet ir puikiai Pasaulio čempionate pasirodę Kauniečiai – Jonas Pakalniškis ir Ramūnas Ralys. B, C ir D grupėse taip pat laukiame gausaus sportininkų būrio iš visos Lietuvos.

Taigi, savaitgalį laukia puikios varžybos su daug intrigos, puikiais apdovanojimais ir specialiais prizais federacijos organizuojamų žaidimų nugalėtojams. Kas dar neapsisprendė ką veiks šį savaitgalį – paskubėkite registruotis į pirmąsias oficialias LMŠF varžybas Suvalkijos sostinėje!