Pagrindinis sezono prizas jau laukia Jūsų!!!

Lietuvos Taurės III – ojo etapo varžybose, vienas iš jūsų laimės pagrindinį sezono prizą – sportinį šautuvą Betinnsoli X9 Sporting. Šį puikų ginklą su penkių keičiamų čokų komplektu ir Extra klasės dėklu įsteigė pagrindinis šių varžybų rėmėjas – Medžioklės Centras PURNAVU MUIŽA.

Varžybų metu vyksiančioje loterijoje bus atrinkti dešimt šaulių. Kiekvienas šaulys šaus po vieną sportinį dubletą, kurį pataikęs pateks į sekantį etapą. Šaulys pataikęs vieną taikinį – patenka į paguodos grupę, nepataikęs nei vieno – iškrenta iš tolimesnės kovos.

Paguodos grupėje esantys šauliai kartoja sportinį dubletą. Į sekantį etapą patenka tik pataikę dubletą, o pataikę vieną taikinį arba nei vieno, iškrenta iš tolimesnės kovos.

Antrame etape parenkama kita šaudymo vieta ir skrydžiai, šaunami dubletai kaip ir pirmame etape, kol lieka trys taikliausi šauliai. Kiekvienas iš šių trijų šaulių šaus tris skirtingus dubletus iš trijų skirtingų vietų. Laimi šaulys pataikęs daugiausia taikinių iš paskutinių trijų dubletų.

Tikime, kad kova bus įspūdinga, nes prizas tikrai to vertas!!!