Mūsų federacijos rėmėjų gretos pasipildė dar vienu solidžiu partneriu

Džiaugiamės galėdami pranešti, jog mūsų rengiamas varžybas sutiko paremti ilgalaikis Lietuvos medžioklinio šaudymo federacijos narys, sportinio šaudymo Lietuvoje puoselėtojas, visiems mums puikiai pažįstamas Valdas Žala ir jo įmonė ZALA ARMS.

Zala Arms yra vienintelis Lietuvoje ir didžiausias Pabaltijo valstybėse  šovinių skirtų medžioklei ir sportui gamintojas bei eksportuotojas. Šios įmonės produkcija puikiai žinoma ne tik Lietuvos šauliams, bet yra pripažinta ir daugelyje pasaulio valstybių aktyviai užsiimančių sportiniu bei medžiokliniu šaudymu. Pernai Prancūzijoje vykusio praktinio šaudymo Pasaulio čempionate, ZALA ARMS logotipas puikavosi pagrindinio rėmėjo vietoje, na o mes savo ruožtu tikimės ilgalaikės ir abipusiai naudingos partnerystės.

Naudodamiesi proga primename apie  loteriją, kuri vyks per visas reitinguojamas ir LMŠF organizuojamas varžybas 2019 metais. T.y. Lietuvos Compak sporting taurės I, II ir III etapai, bei Lietuvos Compak sporting čempionatas. Nuo šiol kovojama bus ne tik dėl pirmos vietos ir superprizo. Antrą ir trečią vietas užėmę šauliai gaus po dėžę ( 250 vnt.) Zala Arms SPORTING šovinių!