Lietuvis šaulys laimėjo pasaulio taurės etapą su geriausiu rezultatu planetoje

Numušęs visus taikinius antrąją varžybų dieną lietuvis Virgilijus Grybė pirmadienio vakarą iškovojo Kipro šaudymo į skriejančius taikinius pagal „Compak Sporting” taisykles Didįjį prizą („Grand Prix”). Šį šaudymo pasaulio taurės etapą Nikosijoje vilnietis laimėjo pasiekęs geriausią rezultatą pasaulyje šiais metais – 197 taškai iš 200 galimų.

„Jau pirmą dieną pamačiau, kad galiu siekti gero rezultato. O antra diena buvo tiesiog fantastiška. Buvo debesuota, o taikiniai dužo vienas po kito. Labai smagu laimėti. Visi varžovai sveikino, spaudė ranką, siuntė sveikinimus per „Facebook”. Esu laimingas”, – sakė V.Grybė.

Tai – pirmasis kartas, kai Baltijos šalių atstovas laimi tarptautinės šaudymo į skriejančius taikinius federacijos FITASC rengiamos pasaulio taurės varžybų etapą.

Be V. Grybės, kuris vadovauja Lietuvos medžioklinio šaudymo federacijai, tarp 325 dalyvių iš 22 valstybių buvo dar keturi šauliai iš Lietuvos. Vaidotas Žičius „Open” kategorijoje užėmė 178-ąją vietą (162 taškai), Džeraldas Daujotas – 219-ąją (155 taškai). Veteranų kategorijoje Vidūnas Mekšrūnas buvo 11-as (150 taškų), o senjorų kategorijoje Justinas Valužis užėmė 35-ąją vietą (129 taškai).

Jau netrukus – balandžio 13-14 dienomis FITASC pasaulio taurės varžybos persikels į Vilnių, kur vyks Lietuvos Didžiojo prizo varžybos pagal „Compak Sporting” taisykles.