Lietuvos Čempionate, karščio išbandymas šauliams ir naujas Lietuvos čempionas iš Rusijos.

Savaitgalį Marijampolėje vykusiame Compak Sporting Lietuvos Čempionate, svilinant trisdešimties laipsnių karščiui, geriausi Lietuvos ir kitų Pabaltijo respublikų šauliai, susikovė dėl čempiono titulo. Dažnas svečias mūsų federacijos rengiamose varžybose Grigorijus Karagadianas, po įtemptos kovos iki pat paskutinio taikinio, tapo 2019 metų Lietuvos Compak Sporting čempionu! Šaulys iš Rusijos pataikė 186 taikinius iš dviejų šimtų, ir triumfavo vienu tašku aplenkdamas Nerijų Vaitekūną 185/200. Trečioji vieta atiteko šauliui iš Latvijos Karliui Strazdins 184/200.

B grupėje, kaip ir dera varžybų šeimininkui, pirmąją vietą iškovojo Marijampolės stendinio šaudymo klubo atstovas, Vygandas Dubickas 174/200. Antras Linas Lukošaitis 173/200, trečias Žygimantas Norkus 171/200, kuris antrąją vietą pelnė ir jaunių kategorijoje.

C grupėje, unikalus pasiekimas. Tauras Vitas, prieš dvi savaites Viesakuose tapęs nugalėtoju Fitasc Sporting rungtyje, šįkart tapo nugalėtoju ir Compak rungtyje. Du čempiono titulai per vienus metus – tiesioginis bilietas atgal į A grupę!

D grupėje laimėjo tie, kurie jau nebetelpa į perpildytą labai gerais šauliais B grupę. Pirmas Dalius Zaukevičius 174/200. Antras Vilius Urbonas 165/200. Trečias Danas Kaselis 148/200 + 17, po persišaudymo aplenkęs Edviną Dindą 148/200 + 13.

Moterų grupėje, tradiciškai pirmosios vietos keliauja į Latviją. Šįkart nugalėtoja tapo Lelde Veinberga 165/200. Lelde varžybų metų vykusioje loterijoje ir šaudyme dėl superprizo 300 eurų dovanų čekio taip pat tapo nugalėtoja, aplenkus tokius puikius šaulius ir džentelmenus kaip Vaidas Stasiukynas ir Antanas Aleksiūnas. Antroji vieta Reda Čereškaitė 130/200, trečioji Lina Baužė 111/200.

Komandinėje įskaitoje, 2019 metų Lietuvos Compak Sporting čempionais tapo Kauno lėkštelių medžiotojų klubas. Komandą į priekį  vedė tris metus nesitreniravęs, bet į didįjį sportą su trenksmu sugrįžęs Gintautas Augustinas.

Sveikiname visus šaulius su puikia šaudymo sporto švente ir dėkojame Marijampolės stendinio šaudymo klubui už puikiai surengtas varžybas.