Angliško sportingo čempionatas jau šį savaitgalį!

Unikalioje ShootingClub šaudykloje, Kėdainių rajone, jau artėjantį savaitgalį vyks Lietuvos Angliško Sportingo čempionatas. Ši šaudyklą tiesiog idealiai atitinka Angliškojo sportingo varžyboms pravesti keliamus reikalavimus, o jos šeiminkas Vidas Silvestravičius turi didžiulį žinių ir patirties bagažą organizuojant ,, English Sporting“.
Angliškas sportingas  yra medžioklinio šaudymo rungtis, nes pamėgdžiojami įvairių medžiojamų paukščių skrydžiai, taip pat kiškio bėgimas. Anglų sportinge šaudomi tik dubletiniai taikiniai, pasitaiko tokių taikinių kombinacijų, kokių nebūna kitose disciplinose. Dėl to šaudymo patirtis tampa labai įdomi ir įvairi. Visiems medžiotojams tai pats puikiausias šaudymo įgūdžių lavinimo renginys, nepraleiskit progos.
Šauliams sportininkams anglų sportingo čempionatas yra ne tik puiki galimybė pasitreniruoti prieš rimtas varžybas, bet ir tapti Lietuvos čempionu šioje rungtyje.  Į varžybas Medžiotojų Sostinėje, kaip jau tampa tradicija žada susirinkti dauguma geriausių Lietuvos šaulių. Atvažiuos svečių ir iš kaimyninių valstybių. 2019 metų, Lietuvos Compak sporting čempionato nugalėtoju tapo Grigorii Karagadian iš Rusijos, Fitasc sportingo čempionas – mūsų Virgilijus Grybė. Kas šiais metais taps English sporting čempionu? Mūsų laukia neapsakomai įdomi ir atkakli kova dėl čempiono vardo.

Puikūs apdovanojimai jau laukia Jūsų!!! Atvažiuokit, pamatykit, nugalėkit!!!