Latvijos sportingo čempionate medalį pelnė ir Lietuvis.

Savaitgalį Latvijos pajūryje, Grobinos šaudykloje vyko atviras Latvijos sportingo čempionatas. Kaip jau tampa įprasta, šaudymo varžybose Latvijoje kaskart dalyvauja ir gausi Lietuvos šaulių delegacija. 2018 metų Latvijos sportingo čempionu tapęs mūsų federacijos šaulys Giedrius Malakauskas šįkart varžybose nedalyvavo ir suteikė didesnius šansus dėl titulo pasivaržyti Latviams. Titulą iškovojo vienas geriausių Latvijos šaulių – Girts Runis 183/200.

Tarp mūsiškių geriausiai pasirodė Ramūnas Ralys 161/200. Erikas Bolšakovas, Vaidas Stasiukynas ir Džeraldas Daujotas pataikė po 159/200 ir dalijosi dešimta vieta.

Senjorų kategorijoje 152/200 pataikęs Antanas Aleksiūnas užėmė antrą vietą ir laimėjo sidabro medalį.