Lietuviai išbandė pasaulio čempionato šaudyklą

Lietuviai išbandė pasaulio čempionato šaudyklą

Lietuvos šaudymo į skriejančius taikinius meistrai grįžo iš Lenkijos su ypatinga patirtimi. Jie ne tik dalyvavo Lenkijos „Grand Prix“ varžybose, įeinančiose į Pasaulio taurės įskaitą, tačiau ir išmėgino šaudyklą, kurioje ateinančiais metais vyks pasaulio čempionatas.

„Puikiai parengta šaudykla, sudėtingos taikinių kombinacijos. Neįkainojama patirtis prieš ateinančių metų svarbiausias varžybas“, – sakė Lietuvos medžioklinio sporto federacijos prezidentas Virgilijus Grybė.

Vilnietis per dvi dienas savaitgalį varžybose Bydgoščiuje pagal „Compak Sporting“ taisykles numušė 186 iš 200 taikinių ir pagrindinėje „Open“ kategorijoje užėmė šeštąją vietą.

„Tiems Lietuvos šauliams, kurie ketina dalyvauti pasaulio čempionate, tikrai būtų verta ten nuvykti pasitreniruoti. Tai tikrai puiki pasaulinio lygio šaudykla gana netoli Lietuvos“, – sakė V. Grybė.

Dėl Lenkijos „Grand Prix“ ir Pasaulio taurės etapo apdovanojimų kovojo 130 šaulių iš 16 valstybių. Lietuvai be V. Grybės dar atstovavo Vaidotas Žičius (180/200), Erikas Bolšakovas (166/200), Antanas Aleksiūnas (162/200), Laurynas Jucius (150/200), Vidūnas Mekšrūnas (146/200) ir Saulius Jančys (130/200).

Varžybų nugalėtoju tapo Christianas E. Arnesenas iš Danijos, numušęs 192 taikinius.