Lietuvos taurės II – ojo etapo rezultatai

Savaitgalį Kauno šaudykloje įvyko Lietuvos taurės antrojo etapo varžybos. Geriausias rezultatas 188/200 ir faktas, kad nebuvo nei vieno persišaudymo byloja apie tai, kad skrydžių trajektorijos ir dubletų kombinacijos buvo gana sudėtingos. Keletas šaulių net prisipažino tokių skrydžių nematantys Pasaulio ar Europos Compak sporting čempionatuose. Tačiau aukščiausio rango respublikinėse varžybose ir negali būti lengva – sudėtingos varžybų sąlygos aiškiausiai parodo kas yra geriausi. Šauliai kurie nepasiekė užsibrėžtų tikslų nenusiminkit, kaip sakė mūsų federacijos prezidentas Virgilijus Grybė – ,, Geriausi šauliai ne visada laimi, bet niekada nepasiduoda!

Smagu, kad kiekvienose federacijos varžybose vis atsiranda naujų šaulių demonstruojančių aukštą meistriškumą. D grupės rezultatai atrodo išties įspūdingai:

pirma vieta – Dalius Zaukevičius 165/200, antra vieta – Mindaugas Šemežys 158/200, trečias – Paulius Grubinskas 156/200. Nedaug nuo lyderių trejeto atsiliko ir Edvinas Dinda, Martynas Pūras bei Matas Morkevičius, kurie rimtai pasitreniravę tikrai pretenduos į aukščiausius apdovanojimus jau po mėnesio vyksiančiame finaliniame taurės varžybų etape.

C grupėje geriausiai pasirodė Arvydas Čereška 156/200, antras Edmundas Gibieža 148/200, trečias Laurynas Jucius 144/200. Marius Steponavičius bei Bronislavas Šimokaitis iki pat paskutinės serijos turėjo šansų išstumti Lauryną iš trečiosios vietos, tačiau šis atlaikė spaudimą ir kėlė bronzinę taurę į viršų.

B grupėje nugalėjo ryškus viso sezono lyderis – Mindaugas Mackevičius 173/200, antras Dalius Šimaitis 165/200, trečias Vaidas Stasiukynas 164/200. Arčiausiai lyderių buvo Martynas Pačėsa 160/200 ir Algirdas Meško 157/200.

A grupėje su kiek netikėtu rezultatu – 188/200 nugalėtoju tapo šių metų Pasaulio čempionato prizininkas Virgilijus Grybė. Antras tik trim taškais atsilikęs Nerijus Vaitekūnas 185/200, trečias Giedrius Malakauskas 181/200. Giedrius tik vienu tašku aplenkė pastovų mūsų varžybų prizininką, svečią iš Rusijos Grigorii Karagadian 180/200.

Moterų kategorijoje pirmą vietą tradiciškai laimi viešnia iš Latvijos. Šįkart tai Maira Sprukulė 135/200, antra – Reda Čereškaitė 127/200, trečia – Jurga Vainauskaitė 87/200.

Visus varžybų rezultatus rasite ČIA

Varžybų metu vykusioje loterijoje ir šaudymo rungtyje dėl mūsų rėmėjų ,, Medžioklės Centro Purnavu Muiža“ bei ,,Zala Arms“ įsteigtų prizų kaip visada vyko įtempta ir azartiška kova. Nugalėtoju tapo ir 300 eurų ,, Purnavu Muiža“ dovanų kuponą laimėjo Erikas Bolšakovas. Antrą – trečią vietas pasidalino Vilius Raicevičius ir Matas Morkevičius kuriems atiteko po dėžę (250 vnt) Zala Arms Sporting šovinių.

Dėkojame dalyviams už gerą nuotaiką ir rėmėjams už puikius prizus. Didžiausias AČIŪ mūsų varžybų teisėjams, lėkštelių paleidėjams, sekretorei bei žinoma Gintautui Augustinui kuris atidavė visas jėgas jog varžybos būtų įdomios ir vyktų sklandžiai.

Iki susitikimo Lietuvos taurės finaliniame etape Marijampolėje, spalio 5 – 6 dienomis.