Ruduo Lietuvos šauliams nusidažė tauriųjų metalų spalvomis

Mūsų šauliai kaip visuomet aktyviai dalyvauja šaudymo varžybose visame pasaulyje ir garsina Lietuvos vardą puikiais rezultatais. Azerbaidžane vykusiose Compak sporting didžiojo prizo varžybose Lietuvą atstovavo Vidas Silvestravičius, Darius Rimka ir Audrius Merkys. Audrius pasirodė geriausiai ir po atkaklaus persišaudymo pelnė sidabro medalį. Tai tik trečias šaulys mūsų istorijoje kuris laimi medalį oficialiose F.I.T.A.S.C. Grand Prix varžybose.

Latvijoje, naujoje Rezeknės šaudykloje, savaitgalį vyko Latvijos Compak sporting finalinis etapas. Absoliučiu varžybų nugalėtoju tapo Virgilijus Grybė. Aukso medalį Virgilijui garantavo 190 pataikytų taikinių iš dviejų šimtų. Nerijus Vaitekūnas pataikė 180/200 ir užėmė taip pat aukštą septintą vietą.