Lietuvos taurės I – ojo etapo rezultatai

Atsinaujinusioje Marijampolės šaudykloje savaitgalį vyko Lietuvos taurės I – ojo etapo varžybos, kuriose dalyvavo 83 šauliai iš Lietuvos ir kaimyninės Latvijos. Tiek mūsų šauliai, tiek kaimynai liko labai patenkinti aukštu varžybų organizavimo lygiu. Marijampolės stendinio šaudymo klubo kolektyvas, bendradarbiaudamas su Lietuvos medžioklinio šaudymo federacija, kiekvienų varžybų metu kokybės kartelę užkelia vis aukščiau ir aukščiau. Panašu, kad greitu metu Marijampolėje sulauksim ir oficialų F.I.T.A.S.C. Didžiojo prizo varžybų.

Geriausią varžybų rezultatą pasiekė svečias iš Latvijos Arnis Romans pataikęs į 192 taikinius iš 200. Jis ir tapo A grupės, bei absoliučiu varžybų nugalėtoju. Antras liko taip pat Latvijos šaulys Valerijs Ceprovs pataikęs 186/200. Dėl trečios vietos persišaudyme vyko atkakli ir labai graži kova tarp Virgilijaus Grybės 181/200 ir Giedriaus Malakausko 181/200. Po papildomos ,, shoot off“ serijos trečią vietą kiek netikėtai pelnė Giedrius Malakauskas! Arčiausiai nugalėtojų pakylos buvo Vaidotas Žičius 180/200, kuris didelės įtampos slegiamas prašovė vieną taikinį paskutiniame dublete ir taip neteko progos varžytis dėl trečios vietos.

B meistriškumo grupėje geriausiai sekėsi Žygimantui Norkui 173/200, antras liko tik vienu tašku čempionui nusileidęs Ričardas Lukšys 172/200. Vilius Urbonas pataikė 170/200 ir užėmė trečiąją vietą. Nuo nugalėtojų pakylos šioje grupėje Valdas Kundrotas atsiliko tik vienu tašku, o Rytis Tarasevičius – dviem.

C grupės nugalėtoju tapo savo asmeninį rekordą 170/200 pasiekęs Laurynas Jucius. Antroji vieta su pataikymu 167/200 atiteko Martynui Pūrui. Trečias liko Vaidas Šukys 166/200. Nuo tokius aukštus C grupės rezultatus pademonstravusių šaulių nedaug atsiliko Paulius Grubinskas 162/200 ir Vitalis Morkūnas 155/200.

D grupėje nugalėjo Rokas Vaidilauskas 156/200. Antrąją vietą iškovojo ,, Šūvio klubo“ šaudyklos vadovas, naujas mūsų federacijos narys Vidmantas Balkė 152/200. Dėl tračios vietos vyko atkaklus persišaudymas kurį laimėjo Vaidas Kaupelis 150/200 + 18, prieš Petrą Abukevičių 150/200 + 17.

Jaunių kategorijoje nugalėtoja tapo Reda Čereškaitė 148/200. Antroji vieta atiteko Nagliui Balašaičiui 142/200. Trečias liko pradedantysis šaulys iš Panevėžio Domantas Kaluina 75/200. Smagu, kad panevėžiečiai jau turi puikią šaudymo bazę – šaudyklą ,, Medeina“ kurioje rengia reguliarias treniruotes ir mūsų sportui parengs dar ne vieną aukšto lygio šaulį.

Moterų kategorijoje kaipo visada lyderės yra Latvijos šaulės. Šį kartą nugalėtoja tapo Maira Sprukulė 159/200. Antroje vietoje taip pat Latvė – Lelde Veinberga 150/200, trečioji vieta atiteko mūsų šaulei Linai Baužei 111/200.

Senjorų kategorijoje nugalėjo Valerijs Čeprovs iš Latvijos186/200. Antras jau tradiciškai lieka Antanas Aleksiūnas 174/200. Trečias Marijampolės stendinio šaudymo klubo atstovas Valdas Kundrotas.

Kol varžybų dalyviai ir nugalėtojai laukė apdovanojimų ceremonijos buvo suorganizuota nuotaikinga loterija, kuriai labai vertingus ir naudingus prizus įsteigė nuolatinis mūsų federacijos varžybų rėmėjas ,, Medžioklės centras Purnavu Muiža. Džiaugiamės, kad turime tokius stiprius ir dosnius partnerius, bei tikimės, kad abipusiai naudingas bendradarbiavimą pavyks plėtoti ir toliau.

Varžybų rezultatus rasite ČIA

Varžybų akimirkos ČIA

Jau atidaryta registracija į Lietuvos taurės II – ojo etapo varžybas Kaune, tad iki greito ir malonaus susitikimo!