Pristatome naujus mūsų federacijos rengiamų varžybų rėmėjus

Norime pasidžiaugti, kad mūsų rėmėjų gretos nuolat auga! Prie nuolatinių mūsų rėmėjų ir partnerių prisijungia įmonė SEGRIS:

UAB ,,SEGRIS“ – tai jauna ir perspektyvi, bet jau spėjusi sukaupti didelę patirtį įmonė, kuri savo veiklą pradėjo 2010m. Įmonė specializuojasi miškininkystės bei medžioklės srityse, teikdama pačias priimtiniausias ir geriausias paslaugas bei produktus.

Savo veiklą pradėję nuo vielos tinklo pardavinėjimo, įmonė tęsė savo plėtrą ir visą dėmesį skyrė miškui. Ilgainiui įmonė pradėjo prekiauti medžių sodinukais (ąžuolo, pušies ir t.t.), medelių apsaugomis bei bambuku. Bendradarbiaudama su urėdijomis bei privačiomis įmonėmis, ,,SEGRIS“  užsitarnavo gero tiekėjo vardą, kuris laiku atlieka jam įpareigotus darbus. Geras įmonės vardas tapo viena iš priežasčių, kodėl tapome viena didžiausių įmonių Lietuvoje, pagal parduodamų sodinukų kiekį.

Kita veiklos sritis – medžioklė- yra tarsi hobis. Patys užsiimdami šia veikla, mes žinome kas medžiotojui yra geriausia. Dalyvaudami pasaulinėse medžioklės parodose, matome ko reikia šiuolaikiniam medžiotojui,  todėl jam siūlome tik pačios aukščiausios kokybės produktus.

Vertingus, įmonės SEGRIS įsteigtus prizus, galąstuvus peiliams, galėsite laimėti jau rugpjūčio 8-9 dienomis vyksiančiame Lietuvos compak sportingo čempionate.

Nuoroda į būsimus prizus  ČIA ir ČIA