Didysis Lietuvos prizas iškeliavo į Latviją

Latvijos šauliai dar kartą pademonstravo aukštą savo meistriškumą ir Grand Prix of Lithuania 2021 varžybose triumfavo net trijose iš šešių F.I.T.A.S.C. kategorijų. Iki Latvijos Grand Prix varžybų dar beveik du mėnesiai, tad turim laiko atsakingai pasitreniruoti ir pasiekti revanšą!

Geriausią varžybų rezultatą, 191/200 pasiekė šaulys iš Latvijos Arnis Romans, kuris ir tapo nugalėtoju OPEN kategorijoje. Dviem taškais latviui nusileidęs  geriausias Lietuvos šaulys Virgilijus Grybė iškovojo antrąją vietą. Lietuvos sportingo federacijos prezidentas Giedrius Malakauskas pataikęs 188/200 iškovojo trečiąją vietą.

Jaunių kategorijoje triumfavo Latvijos šaulys Intars Zabunovs 162/200 +20, persišaudyme dėl nugalėtojo titulo įveikęs savo tautietį Evaldą Galeckį 162/200 +17. Trečią vietą iškovojo mūsiškis – Naglis Balašaitis 157/200.

Tarp moterų taikliausia buvo Latvijos atstovė Agnese Caune 160/200. Maira Sprukulė pataikiusi 144/200 liko antroje vietoje, na o trečią vietą iškovojo, pirmą kartą tokio aukšto rango varžybose dalyvavusi šaulė iš Žemaitijos – Modesta Ukanytė 129/200

Labai didžiuojamės mūsų šauliu Antanu Aleksiūnu kuris numušė 171 lėkštelę ir tapo čempionu senjorų kategorijoje. Antanas nugalėjo labai stiprius šaulius – Dmitrijų Vakruševą (Rusija) 168/200 ir trečioje vietoje likusį Estą Andresą Koivą 163/200. Veteranų grupėje nugalėjo Rūtenis Paukštė 165/200 įveikęs Vidūną Mekšrūną 163/200. Na o Meistrų grupėje ( šauliai gimę iki 1949 metų) nugalėjo šaulys iš Jungtinių Amerikos Valstijų – Prade Joan Noel.

Visus varžybų rezultatus rasite ČIA

Nuoširdžiai dėkojame Lietuvos sportingo federacijos ir Grand Prix of Lithuania varžybų rėmėjams, be kurių surengti šias aukščiausio rango varžybas Lietuvoje būtų buvę be galo sunku.