Lietuvos taurės varžybų rezultatai

Norime pasidžiaugti, kad šūvio klubo šeimininkai su pirmą kartą šioje šaudykloje vykusių respublikinių varžybų organizavimu susitvarkė labai gerai. Visi dalyviai liko patenkinti šaudyklos infrastruktūra ir nestokojo geros nuotaikos. Pirmą varžybų dieną taikiniai buvo daugumai šaulių lengvai suprantami ir pataikomi, tačiau antrą dieną ketvirtos aikštelės simultaninių dubletų kombinacijos buvo tikras iššūkis. Iš visų dalyvių tik trims šauliams šioje aikštelėje  pavyko pataikyti 20+ taikinių, tad tobulėti visi tikrai turime kur.

Absoliučiai geriausią rezultatą pasiekė Gintaras Juknevičius iš 200 taikinių pataikęs 180 ir tapęs A meistriškumo grupės nugalėtoju. Dviem taškais nuo nugalėtojo atsiliko Žygimantas Šimaitis, trimis – Ričardas Lukšys užėmę atitinkamai antrą ir trečią vietas.

B grupėje nugalėtoju tapo Martynas Pūras 177/200, tik paskutinėje serijoje aplenkęs visas varžybas lyderiu buvusį Tomą Momkų 176/200. Trečias Liko Valdas Kundrotas 169/200.

C meistriškumo grupėje visų varžybų metu buvo aiškus lyderių trejetas – Ramūnas Petrulis 165/200 pirma vieta, Andrius Kraujelis 162/200 antra vieta, Modestas Rakauskas 159/200 trečia.

D grupėje geriausiai sekėsi Daliui Kreišmontui 165/200 ir Donatui Mančiauskui 164/200. Dėl trečios vietos vyko persišaudymas tarp Simo Petraičio 162/200+18 ir Sigito Daržinsko  162/200 +12.

Jaunių kategorijoje triumfavo Reda Čereškaitė 164/200, antras liko Nojus Kručkauskas 161/200, trečias Naglis Balašaitis 149/200. Tarp moterų taikliausia buvo viešnia iš Latvijos Ira Kirenska 172/200, antra Lina Baužė 109/200, trečia Aida Momkienė 94/200. Senjorų kategorijoje pirmas buvo Antanas Aleksiūnas 175/200, antras Valdas Kundrotas 169/200, trečias šaulys iš Latvijos Juris Kirenskis 167/200.

Džiaugiamės už visus šaulius kurie šiose varžybose pasiekė savo užsibrėžtus tikslus. Sekantis didelis iššūkis – Lietuvos čempionatas Vilniuje. Registracija jau atidaryta, tad iki malonaus susitikimo.