Lietuvos taurės III – ojo etapo rezultatai

Šio sezono Lietuvos compak sportingo varžybų lyderis Žygimantas Šimaitis dominavo ir trečiajame Lietuvos taurės varžybų etape. Pataikęs 188 taikinius iš 200 Žygimantas net devyniais taškais aplenkė antroje vietoje likusį Giedrių Malakauską 179/200. Trečias liko Nerijus Vaitekūnas 178/200.

B grupėje nugalėtoju tapo Martynas Pūras 174/200, antras Tomas Momkus 171/200, trečias Vaidas Kaupelis 168/200. C grupėje visų varžybų metu užtikrintai pirmavo ir nugalėtoju tapo Rokas Siaurusaitis 168/200, antroji vieta atiteko Andriui Misevičiui 158/200, trečią vietą po atkaklaus persišaudymo laimėjo Matas Rimka 149/200 +17. D grupėje nugalėtoju tapo sparčiai tobulėjantis šaulys Simas Petraitis 170/200, antroji vieta atiteko Donatui Mančiauskui 163/200, trečią vietą po persišaudymo iškovojo Albertas Kručkauskas.

Jaunių kategorijoje triumfavo Nojus Kručkauskas 157/200, antras liko Matas Rimka. Moterų kategorijoje, bene pirmą kartą šio sporto istorijoje Lietuvoje, čempionei išaiškinti prireikė persišaudymo, po kurio pirmoji vieta atiteko Aidai Momkienei 110/200 + 18, antra liko Kristina Rugienienė 110/200, trečia Jurga Vainauskaitė 83/200.

Tarp senjorų taikliausias buvo Rūtenis Paukštė 152/200, antroji vieta atiteko Sigučiui Siudikui 149/200, trečioji Justinui Valužiui 143/200.

Po varžybų buvo įvardinti ir Bendros įskaitos nugalėtojai, kuriems specialūs vardiniai apdovanojimai bus įteikti sekančio renginio metu.