Lietuvos šauliai Kipro Grand Prix varžybose pasiekė aukštų rezultatų

Praėjusią savaitę Kipre, Limassol šaudykloje vyko net du Pasaulio taurės etapai – Kipro Grand prix pagal Fitasc sportingo ir Compak sportingo taisykles. Fitasc sportingo rungtyje tarp mūsiškių geriausiai sekėsi Vidūnui Mekšrūnui, veteranų kategorijoje iškovojusiam trečiąją vietą! Virgilijus Grybė open kategorijoje tarp daugybės aukščiausio meistriškumo šaulių iškovojo šeštąją vietą.

Varžybose pagal compak sporting taisykles Vidūnas su rezultatu 149/200 užėmė penktąją vietą, Virgilijus 194/200 – šeštąją. Verta paminėti, kad Virgilijus antrą dieną nepadarė nei vienos klaidos pataikydamas 100/100. Darius Rimka pataikė  174/200 – 76 vieta. Vaidotas Žičius ir Vaidas Kaupelis surinko po 168 taškus, Džeraldas Daujotas 156, Povilas Straševičius 144.

Justinas Valužis pataikė 142/200 ir senjorų kategorijoje užėmė aukštą dvidešimt pirmąją vietą.