Lietuvos taurės III etapo rezultatai

Savaitgalį Šūvio klubo šaudykloje vyko Lietuvos taurės compak sportingo III – asis etapas. Visų šaulių vardu norime padėkoti šaudyklos šeimininkui Vidmantui už šiltą dalyvių priėmimą ir sklandžią varžybų eigą. Taikinių skrydžiai buvo labai techniški ir įdomūs, džiaugiamės, kad finalinis taurės varžybų etapas vyko būtent šioje šaudykloje. Kiekvienoje meistriškumo grupėje dėl prizinių vietų vyko labai atkakli kova, o viską vainikavo fantastiška shoot off serija!

A grupėje laimėjo mūsų mūsų draugas iš Latvijos Arnis Romans. Nors Arnis ir nepademonstravo sau įprasto rezultato, tačiau pataikyti 185/200 užteko, kad jis taptų varžybų nugalėtoju. Antrą vietą, nuo nugalėtojo atsilikęs vos vienu tašku iškovojo Vygandas Macevičius 184/200. Dėl trečios vietos vykusį persišaudymą Antanas Aleksiūnas 180/200+22 laimėjo prieš latvį Valerijų Čeprovą 180/200+20. Būtent šis persišaudymas lėmė, kad Antanas ne tik iškovojo trečią vietą absoliučioje įskaitoje, bet ir tapo senjorų kategorijos nugalėtoju.

B meistriškumo grupėje, vėlgi, po atkaklaus persišaudymo, Dainius Vycas 176/200+20, laimėjo prieš Vilių Urboną 176/200+19. Dėl trečios vietos vykęs persišaudymas visiems suteikė daug emocijų. Fantastiškai šaudęs Nojus Kručkauskas kėlė didžiules ovacijas ir susižavėjimą, bei persišaudymo serijoje prašovęs tik vieną taikinį tapo trečios vietos laimėtoju.

C grupėje nugalėjo Raimondas Macevičius 160/200, antras – Saulius Ežerskis 159/200, trečias – Vilius Raicevičius 157/200.

D grupėje pirmą vietą iškovojo Dangeras Riškus 164/200, antrą Paulius Pečiulis 160/200, trečią Dainius Muzikevičius 159/200.

Labai smagu, kad pagaliau ir moterų kategorijoje galime stebėti gražią ir konkurencingą kovą. Nuoširdžiai tikimės, kad ateityje mūsų sporte merginų bus dar daugiau! Na o šįkart taikliausia buvo Živilė Tamulienė 126/200. Antrąją vietą iškovojo Gabija Stanislovaitytė 124/200, trečiąją – Lina Baužė 113/200

Dėkojame visiems šauliams už gerą nuotaiką! Iki susitikimo Lietuvos sportingo čempionate Viesakuose!