Medžiotojų lygos rezultatai

Panevėžio rajone įsikūrusioje nuostabaus grožio šaudykloje Medeina, šeštadienį vyko Medžiotojų lygos XI etapas. Šauliai nestokojo geros nuotaikos kurią kėlė tiek šiltas vasariškas oras tiek puikūs mūsų rėmėjų įsteigti prizai. Šaudyti geriausiai sekėsi Almantui Abromavičiui kuris pataikė į 42 taikinius iš 50 ir tapo M1 meistriškumo grupės nugalėtoju. Antroji vieta atiteko Andriui Urbučiui 41/50. Dėl trečiosios vietos vykusį persišaudymą laimėjo Mantas Kiaunė 40/50.

M2 meistriškumo grupėje visoms prizinėms vietoms išaiškinti prireikė papildomos serijos, kurios metu paaiškėjo, kad nugalėtoju tapo Robertas Rinkevičius, antrosios vietos laimėtoju – Eividas Klepeckas, trečiosios Artūras Merkys.

Varžybose dalyvavo ir viena dailiosios lyties atstovė – Karolina Armalienė, kuriai tai buvo pirmos tokio rango varžybos. Karolina, kaip pradedančiai šaulei, pademonstravo puikų taiklumą ir taip pat buvo apdovanota medžiotojų lygos medaliu.

Tarp profesionalių šaulių kurie šiose varžybose į apdovanojimus nepretenduoja geriausiai sekėsi Gintarui Juknevičiui ir Rolandui Račinskiui pataikiusiems po 47 taikinius iš 50

Visus varžybų rezultatus rasite ČIA

Varžybų akimirkas rasite mūsų Facebook ir Instagram paskyrose.