Puikus mūsiškių pasirodymas Grobinos Grand Prix varžybose

Savaitgalį Latvijos pajūryje – Grobinoje, vyko tradicinės Grobina Grand Prix varžybos. Šių varžybų formatas – 150 english sporting taikinių ir 100 compak sporting taikinių per dvi dienas. Į keturias meistriškumo grupes šauliai buvo suskirstyti pagal pirmos dienos rezultatus. Šių varžybų formatas, latviškas pajūris ir solidus prizinis fondas kaskart į šias varžybas sutraukia didelį būrį šaulių iš viso Pabaltijo.  Absoliučių šių varžybų nugalėtoju tapo estas Emil Juht pataikęs 221 taikinį iš 250. Geriausias Lietuvos šaulys Virgilijus Grybė šiose varžybose pataikė 215/250 ir užėmė trečiąją vietą.

B meistriškumo grupėje laimėjo Darius Rimka 192/250. C Meistriškumo grupėje antrą vietą laimėjo Egidijus Barčkus 187/250, trečią Edmundas Gibieža 185/250.