Mindaugo taurę antrus metus iš eilės laimėjo Simas Petraitis

Liepos 6 dieną, šakių rajone esančioje Mindaugo Kriščiūno šaudykloje tradicinis ir labai gražus renginys – ,,Medžiotojų lyga – Mindaugo taurė“ varžybos. Kasmet į šias varžybas susirenka didelis būrys medžiotojų ir šaulių iš visos Lietuvos – šiemet jų buvo per aštuoniasdešimt.

Medžiotojų lygos įskaitoje geriausiai sekėsi Egidijui Šventoraičiui, kuris pataikė 68 taikinius iš 75 ir M1 meistriškumo grupėje tapo nugalėtoju. Antras buvo Tautvydas Juknevičius 67/75, trečias Mindaugas Kriščiūnas 66/75.

M2 meistriškumo grupėje nugalėtojams išaiškinti prireikė papildomų šūvių, po kurių paaiškėjo, kad šios grupės nugalėtoja tapo Laima Bukauskaitė 53/75 +6, antroji vieta – Justinas Mančiauskas 53/75 + 5, trečioji – Vytautas Bukauskas 53/75 + 2.

Šeši šauliai, šiose varžybose pasiekę geriausią rezultatą papildomoje serijoje susikovė dėl pagrindinio trofėjaus – Mindaugo taurės. Čia geriausiai sekėsi Simui Petraičiui kuris pataikęs 23/25 užtikrinta persvara laimėjo prieš savo konkurentus. Beje, Simui šis trofėjus atitenka jau antrus metus iš eilės. Linkime pratęsti šią tradiciją!

Nuoširdžiai dėkojame šių varžybų rėmėjui InfiRay Lietuva, kurio įsteigtą pagrindinį prizą – termovizorių, laimėjo Donatas Mančiauskas, o kitais, smulkesniais tačiau taip pat vertingais prizais džiaugėsi dauguma varžybose dalyvavusių šaulių.

Varžybų rezultatai ČIA